Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Nie dotrzymanie umowy z właścicielem dedyka!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam kupiłem dwa miesiące temu strone ;( od Mcncc.pl

Zakazali mi edytowania stopki ,loga mcncc.pl

Wzamian za to dali mi rabat 25% na strone do dedyka, kupiłem .Myslalem ze zapomnieli , wczoraj zmienilem logo i stopke na swoje i ;( Dzisiaj nie moge uruchomic serwera tzn wpisuja ludzie passy i blad jest,zobaczylem w baze danych cala wyjabana jest ;(

Strone mi wykasowali z serwera i napisz ze zlamalem umowe ;\

 

 

Co mam zrobić ? :( Prosze da sie jakos przewrocic baze i strone ? :(

 

nazwe serwera moglem sobie zmienic

 

jestem załamany ;(

 

Serwer pół roku stał ;\

Edytowane przez M4tthew
Opublikowano (edytowane)

pytam czy da sie cofnąc :\

 

 

Koledze dałem stroną też ostatnio,zmienił i zhakowany ma serwer, Pirat wyskakuj jakis i hacked by mcncc.pl

 

 

Nie zrobiłem kopii a da sei cofnąc ?

Edytowane przez M4tthew
Opublikowano

Co mam zrobić ? Prosze da sie jakos przewrocic baze i strone ? Nie nie da się dla tego że oni ja skasowali.

 

nazwe serwera moglem sobie zmienic Nie jeśli masz w regulaminie że nie możesz to nie możesz

 

jestem załamany ;( Trzeba było tak nie robić to nie był byś załamany

 

Serwer pół roku stał ;\ Widzisz mogłeś nie zmieniać logo i stopke to by było

 

 

 

 

Oni ci już tego nie cofną dla tego że zmieniłeś logo i stopkę a napisałeś że oni ci nie kazali tego robić . Więc złamałeś Regulamin i oni nie mieli wyjscia i musieli usunąć twoją stronę ...

Opublikowano

Witam kupiłem dwa miesiące temu strone ;( od Mcncc.pl

Zakazali mi edytowania stopki ,loga mcncc.pl

Wzamian za to dali mi rabat 25% na strone do dedyka, kupiłem .Myslalem ze zapomnieli , wczoraj zmienilem logo i stopke na swoje i ;( Dzisiaj nie moge uruchomic serwera tzn wpisuja ludzie passy i blad jest,zobaczylem w baze danych cala wyjabana jest ;(

Strone mi wykasowali z serwera i napisz ze zlamalem umowe ;\

 

 

Co mam zrobić ? :( Prosze da sie jakos przewrocic baze i strone ? :(

 

nazwe serwera moglem sobie zmienic

 

jestem załamany ;(

 

Serwer pół roku stał ;\

 

nie warto kupować takich stron, lepiej kupić serwer a stronę zainstalować z jakich darmowych skryptów typu drupal czy wordpress.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...