Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][RolePlay][PL][Rekrutacja-Online][NoWH][No-Premium]MasterGames MineCraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeg.png

 

Szukasz serwera na którym zagrasz ?

Chcesz poznać wspaniałych ludzi, oraz przeżyć niesamowitą przygodę?

MasterGames to serwer idealny dla ciebie!

Serwer jest opłacony na 85 dni !

I będzie opłacany dalej !

Z nami zostaniesz na dłużej...

Pierwszą działkę w mieście możesz dostac za darmo.

Poproś o nią Moderatora lub Administratora.

Stack drewna można kupic za 1 Money na targowisku.

Jak i narzędzia kamiene.

 

onlinecv.png

 

Adres IP serwera : 178.33.50.230:20035

Sloty : 30

Zwierzęta : Włączone

Whitelista : Wyłączona

Rekrutacja : Online

Wystarczy podanie na forum.

 

b_560_95_1.png

Opublikowano (edytowane)

Ogólnie serwer jest nawet fajny mam tylko 2 zastrzeżenia ...

Gdzie na nim są Admini ?

Po drugie... Najgorsza obraza jaka może być wychodząc z spawnu... powitała mnie ogromna swastyka... Pozdro... Administracja nie panuje nad tym co tworzą debile...

Edytowane przez Aridion
Opublikowano

Brak administratorów,

 

warpy na hitlera.

 

Regulamin nie jasny. Mozna go zlamac. Uzywanie texture packow dozwolone uzywanie texture xray dozwolone?... Pisze ze wymiary dzialki gracza to 45x45 12x12.

Opublikowano (edytowane)

Brak administratorów,warpy na hitlera.Regulamin nie jasny. Mozna go zlamac. Uzywanie texture packow dozwolone uzywanie texture xray dozwolone?... Pisze ze wymiary dzialki gracza to 45x45 12x12.

Czytaj uważnie matole

Działki Graczy Góra / Dół 45x45

Szerokosc 12x12

 

Jeżeli nie potrafisz czytać nie mój problem.

 

 

admini nie wchodzą gracze świrują jeden gracz o nazwie olafus otworzyl zapadnie z pistona i item stracilem -_-

Otworzył zapadnie bo ma prawo zabić graczy na swojej działce.

Wpadłes ? Peszek...

Po co się tam wpierdalałes...

 

Admini nie wchodzą ?

Może twoje życie jest takie że chodzisz do kibla i do komputera...

 

My mamy też swoje prywatne życie i pracujemy nie tak jak ty...

 

Że po szkole chipsy pewnie i komputer...

Zero ruchu...

Edytowane przez Mestaro
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer polecam w 101%

 

gram teraz tutaj , ale pierw wszedlem by rozjebac serwer przez to co napisał Voort , ale ten sebacs2 mi pokazał logi jak ich wyzywales i sie nie dziwie ze cie nie zbanowali odrazu

 

serwer jest the best i tera dawaja dzialki 16x16 !

 

troche lipa umnie z kasa ale serwer jest the full cool

 

polecam go wszystkim na dlusza mete

 

zapraszam też do nethera ! mojej bazy !

×
×
  • Dodaj nową pozycję...