Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wczytywanie bindow, skryptów, ustawien jednym klawiszem


SZefcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

pokaże wam dzisiaj jak wczytać różnorakie skrypty, ustawienia, bindy.

Zaoszczędzimy na tym dużo czasu. Będziemy musieli tylko zapamiętać nazwy cfg. Ale o tym zaraz.

 

Dobra zaczynajmy.

 

1. Wchodzimy w nasz profil i kopiujemy z niego cfg.

 

2. wklejamy go do folderu main.

 

3. zmieniamy nazwę na "normal"

 

4. znów kopiujemy i znów wklejamy do main ale tym razem usuwamy z niego wszystko i zmieniamy nazwę na "xxx"

 

5. do cfg o nazwie "xxx" wklejamy jakikolwiek bind, skrypt, ustawienie.

 

6. wchodzimy do gry, szukamy serwera

 

7. wpisujemy w konsolę /exec xxx.cfg

 

po czym od razu zładuję nam się nasze ustawienia np. skrypt.

 

8. żeby wrócić do normalnych ustawień wpisujemy /exec normal.cfg

 

To na tyle, teraz parę wskazówek.

 

 

* do cfg można wkleić jedną komendę i tylko ona się zmieni.

 

przykładowo wklejamy w cfg xxx linijkę seta fov 65

 

wtedy zmieni nam się tylko to ustawienie.

 

* można wklejać skrypty, bindy, movie cfg, cfg na fpsy, dosłownie wszystko.

 

* nie radzę bindować /exec xxx.cfg gdy mamy wklejony w nim skrypt ponieważ bind nam się usunie.

 

* nie tworzymy pliku w wordzie tylko kopiujemy z profiles i edytujemy go.

 

* można zbindować sobie nazwy cfg które posiadamy np. ja mam tak, żeby się ich nie uczyć na pamięć.


/bind f10 say 1. normal cfg; wait 500; say 2. strafe.cfg; wait 500; say 3. 3x.cfg; wait 500; say 4. 01.cfg; wait 500; say 5. granade.cfg
To jest ukryta treść, proszę

 

szefmarcin.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...