Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Ja i Minecraft#2: Dużo gadania, trochę działania.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Name: Ja i Minecraft#2: Dużo gadania, trochę działania.

Category: Freestyle użytkowników

Date Added: 07 wrzesień 2011 - 19:56

Submitter: bidziq.

Short Description: Dość ciekawa seria, filmik.

 

Tak duży odcinek podzielony na dwa party! Obejrzyjcie dwa, ot co.<br /><br /><br />Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu zacząłem bawić się w tworzenie filmików. Dlaczego w ogóle tak? Ponieważ kupiłem sobie nowy mikrofon i gadam sobie tak na skypie z kolegami, gadam, aż tu nagle paru mnie natchnęło do tego, mówiąc, że mam dość ciekawy głos,- i nie robię raczej błędów typu yyy, eee. Mniejsza. Więc zacząłem się bawić. Na początku nakręciłem parę poradników,- ba parę, nakręciłem je cztery. Jaka oglądalność? No do 300 widzów dochodzi. Tfu, wyświetleń! Za dużo bym chciał, racja. Ogólnie umieszczam tutaj ten wątek, bo chciałbym uzyskać trochę rozgłosu. Dobra, nie rozgłosu, źle to ująłem. Chciałbym uzyskać paru nowych widzów, bo myślę, że moje serie, bo będę tworzyć jeszcze jedną, trafią do szerszego grona. Uważam, że głosu nie mam takiego złego i wpada w ucho, no! W każdym razie, zachęcam do obejrzenia tego odcinka na początek, a najwyżej potem oglądanie tych innych,- dość dużo gadam w tym odcinku, ale szczerze i same słowa cisną mi się na język. Po obejrzeniu, zostawcie w tym temacie komentarz,- tak będzie najlepiej, bo parę razy tutaj zajrzę czy coś. Co macie pisać? Co zmienić, co dodać, co zostawić, co byście chcieli zobaczyć i tym podobne rzeczy. Podkreślam, że jestem nowy,- znaczy nowy w kręceniu, a nie. Nie dziwcie się intro, też to zmienię, po prostu złapałem takiego bakcyla,- podoba mi się. No, ale przecież nie będę kręcić dla siebie samego, potrzebuję paru ludzi! No, lekka motywacja nie zaszkodzi! No, w każdym razie, jeżeli się Wam spodoba, to subskrybujcie, będziecie dostawać info o nowych, ciekawych odcinkach, a moja micha będzie uśmiechnięta. : )<br />Poniżej zamieszczam link do owego odcinka.

 

Wyświetl filmy

DAJ MINUSA

To nic nie kosztuje.

 

Bo liczy się tylko dobra zabawa, ta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...