Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Lodowa Świnka | Lodowy Tygrys,Wilk :)


BlondynX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu dużo gadać ^^ białe mounty prosto z sieci :> ( Nie z ePvP)

Jeśli było proszę o delate .

Download:

 

http://www.multiupload.com/PBSS0DU07M

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=61451523f6ae7403b522ab11e1a5ebc683e104789d15c5198f24e54eb14e2cba-1315261010

 

SSy:

 

 

 

32487131923229814908.jpg

 

 

 

 

05019183163434182947.jpg

 

 

+ Nie pogardze:)

QmxvbmR5blhfX19ldW5lX19fNTI0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Heh, nie prosto z sieci tylko z Klienta Alcerii, co za problem rozpakować ich klienta, zapakowanego jakimś chujstwem typu ???????

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Siemka jestem całkiem zielony w tych sprawach, mógłby

ktoś powiedzieć co z tym zrobić?

Proszę bez wulgaryzmów.

Opublikowano

@AprilMT2 facepalm jak mozesz widziec mounty bez query -,- jezeli ich nie dodasz do serwera to jak chcesz je przywolac w grze ...

dCrwk2h.gif

Opublikowano

April jak chcesz przywolac mounty w grze jezeli ich nie masz w mysql?? Zastanow sie jezeli je oczywiscie dodasz do clienta to bedzie je widac jednak nie bedziesz mogl ich przywolac poniewaz nie beda dodane na serwer czyli inaczej mowiac nie beda istniec -,-

dCrwk2h.gif

Opublikowano

Aaaa ;d mi chodzilo o komendę /mount_test ;p

[TuT]Księgi U Nauczycieli.

http://www.mpcforum.pl/topic/458194-tutksiegi-u-nauczycieli/page__p__3264731#entry3264731

Opublikowano

Heh, nie prosto z sieci tylko z Klienta Alcerii, co za problem rozpakować ich klienta, zapakowanego jakimś chujstwem typu ???????

 

No też mi trochę żal takich serwerów, które tak pakują pliki. Tiveria - niby taka profesjonalna, a też tak pakują pliki. Ale ty byś też taki mądry nie był, jakby nie to, że packera pobrałeś z epvp. No, właśnie na takiej alceri, tiveri dzięki temu idzie żerować, z tym się zgodzę, ale był by dla ciebie problem, jakbyś nie miał tego packera ...

Opublikowano

@up

 

tiverii to nie szkoda.

client jak każdy zwykły, zresztą nie ma sensu zabezpieczać pliki (chyba, że zrobiłeś coś super kurwa zajefakenbistego, że o ja pierdole)

Opublikowano

Oczywiście, że ma

Tylko trzeba pisać po osobach które się na tym znają. Co za tym idzie, że mogą twoją robotę puścić w eter.

Opublikowano

wszystko dalo, da ,i bedzie mozna rozpakowac z tiveri i alceri co brac szczerze powiedziawszy

czepcie sie niemieckich serwerow ;-)

 

a co do tematu to jesli ktos moze to prosze o podanie wpisow do bazy :-)

QmxvbmR5blhfX19ldW5lX19fNTI0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Pawemol czym ty je zabezpieczyłeś ... Kox ;D

 

Inne pliki baaardzo łatwo sie da otwierać.. Twoich nie ;D

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...