Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tekst] Nowy tekst na pierścień teleportacji //GuutekRlz// [Quest]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy tekst na pierścień teleportacji jako quest //GuutekRlz//

 

Witam wszystkich =)

Dziś chciałem przedstawić tekst zmieniony i edytowany przeze mnie, który daje możliwość dodania pierścionka teleportacji

do swojego prywatnego serwera. Co on zmienia? Otóż ma wiele odbugowanych opcji, a przy okazji działa jak należy i jest

wygodniejszy w używaniu, cały kod niżej.

 

-----------------

-----GuutekRlz mpcforum.pl-----

-----------------

quest move_ring begin

state start begin

when 80009.use begin

say_title ( "Pierscien Teleportacji:" )

say (pc.get_name().. " Gdzie lecisz?:" )

say ( "" )

local s = select ( "Główne Miasta" , "Miasteczka (M2)" , "Inne" , "Expowiska" , "Expowiska cz.2" , "Wyjdz" )

if s == 1 then

say_reward ( "hmm..." )

say ( pc.get_name().." Do którego miasta chcesz sie wybrac bracie??" )

local s = select ( "Shinsoo" , "Chujno" , "Jinno" , "Nigdzie!" )

if s == 1 then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Teleportujemy cie do wioski Shinsso")

wait ()

pc.warp ( 474300 , 954800 )

 

elseif 2 == s then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Teleportujemy cie do wioski Chunjo")

wait ()

pc.warp ( 63800 , 166400 )

 

elseif 3 == s then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Teleportujemy cie do wioski Jinno")

wait ()

pc.warp ( 959900 , 269200 )

 

elseif 4 == s then

 

else

return

end

elseif s == 2 then

say_reward ( "hmm..." )

say ( pc.get_name().." Do którego miasteczka chcesz sie wybrac?" )

local s = select ( "Shinsoo M2" , "Chujno M2" , "Jinno M2" , "Nigdzie!" )

if s == 1 then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Lecisz do drugiej wioski Shinsso")

wait ()

pc.warp ( 353100 , 882900 )

 

elseif 2 == s then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Lecisz do drugiej wioski Chujno")

wait ()

pc.warp ( 145500 , 240000 )

 

elseif 3 == s then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Lecisz do drugiej wioski Jinno")

wait ()

pc.warp ( 863900 , 246000 )

 

elseif 4 == s then

return

end

elseif s == 3 then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ( "Zwiedz tez inne miejsca :")

local s = select ( "Przed DT" , "Ziemia Olbrzymów" , "Mapa GM map/zombie" , "Nie chcesz?!" )

if s == 1 then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Lecisz Na DT kolego :DD ??")

wait ()

pc.warp ( 590500 , 110500 )

 

elseif 2 == s then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Lecisz na Tysiaczki baw sie dobrze :DD")

wait ()

pc.warp ( 845100 , 745900 )

 

elseif 3 == s then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ("Nowa mapa (jeszcze w budowie , ale zobaczysz jak wyglada)")

wait ()

pc.warp ( 83200 , 0 )

 

elseif 4 == s then

 

else

return

end

elseif s == 4 then

say_title ( pc.get_name().."!")

say ( "Idz poexpic radzi GuutekRlz" )

local s = select ( "Dolina Seungryong" , "Pustynia Yongbi" , "Góra Sohan" , "Loch Pająków v1" , "Ognista Ziema" , "Wyjdz (idziesz spac?)" )

if s == 1 then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc.warp ( 402100 , 673900 )

elseif empire == 2 then

pc.warp ( 270400 , 739900 )

elseif empire == 3 then

pc.warp ( 321300 , 808000 )

end

 

 

 

 

elseif 2 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc.warp ( 217800 , 627200 )

elseif empire == 2 then

pc.warp ( 221900 , 502700 )

elseif empire == 3 then

pc.warp ( 344000 , 502500 )

end

 

 

elseif 3 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc.warp ( 434200 , 290600 )

elseif empire == 2 then

pc.warp ( 375200 , 174900 )

elseif empire == 3 then

pc.warp ( 491800 , 173600 )

end

 

elseif 4 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc.warp ( 60000 , 496000 )

elseif empire == 2 then

pc.warp ( 60000 , 496000 )

elseif empire == 3 then

pc.warp ( 60000 , 496000 )

end

 

elseif 5 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc.warp ( 599400 , 756300 )

elseif empire == 2 then

pc.warp ( 597800 , 622200 )

elseif empire == 3 then

pc.warp ( 730700 , 689800 )

end

else

return

end

elseif s == 5 then

say_reward ( "hmm..." )

say ( pc.get_name().." Do której miesciny chcesz sie wybrac" )

local s = select ( "Loch Pająków V2" , "Czerwony Las" , "Alantyda V1" , "Atlantyda V2" , "Anuluj" )

if s == 1 then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony do Lochy Pajaków V2")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

pc.warp ( 704100 , 464100 )

 

elseif 2 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony do Czerwonego Lasu")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

pc.warp ( 1119900 , 70800 )

 

elseif 3 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony do Atlantydy V1")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

pc.warp ( 9800 , 1215100 )

 

elseif 4 == s then

say_title ("Zostaniesz Przeniesiony do Atlantydy V2")

say ("Trzymaj się Mocno")

wait ()

pc.warp ( 135200 , 1215100 )

 

elseif 5 == s then

return

end

end

 

end

end

end

Viva Seniorita

Opublikowano

Również można było by wgrać jakiś tymczasowy pliczek za to, pomyślę jeszcze nad nowym kodem teleportacji zmieniającym.. Jak ktoś chcę własny kod na swój

serwer wygenerowany to proszę pisać na prywatną wiadomość. ;)

Viva Seniorita

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Szczerze nie widzę tu nic nowgo...

 

 

Jeszcze ten sam bląd co dawno temu został stworzony.

 

 

Czyli "CHUJNO" xD

 

 

ale dla zachety powiemm Ci tak zrob ladny quesr z kolorkami

 

 

. Bez żadnych emotikon a użytkowniką moze sie spodoba.

 

 

Pozdrawiam, AmOs

 

Wyslano z SAMSUNG.G.M

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Od tego jest MPC.

Dajesz coś, nic nie dostając w zamian.

Jeszcze tego nie zauważyłeś ? Stare MPC odeszło, ja się z tym pogodziłem, tobie też radzę.

 

(w każdej dyskusji z kokoszem od razu miałem perma także, chwała za nowy rok 2012)

Opublikowano

DieKasia, teraz to mnie zagięłaś.

Wrzuca się do (czy to english, czy germany, czy hongkong) folderu quest i trzeba ładnie qc'nąć.

Niby czemu do object ? Przecież to jest czysty kod.

Opublikowano

@ damomo , ja nie wiem co ja Ci zrobiłam.. Czy zgiełam , przekręciłam czy Bóg wie co... Nie mam przed sobą FTP i otwartego Germany,Hongkong, czy Polish. Przeważnie wszędzie jest ta sama ścieżka do questu w przedmiocie.

Opublikowano

W Object masz już wgrane questy ;)

 

Questa wrzucasz najprawdopodobniej do: home/share/locale/germany/quest choć możesz mieć troszkę inaczej, ze względu na różne pliki serwerowe...

 

Pozniej odpalasz ssh wpisujesz: cd /home/share/locale/germany/quest Jeśli Twoja ścieżka do questów jest taka jak podałem wyżej

 

Następnie wpisujesz ./qc nazwa_questa.quest i masz wgranego questa ;)

Opublikowano

No i to co napisał lopescio jest tym samym co napisałem ja (tylko po swojemu, pewnie nikt mnie nie zrozumiał).

Ale żeby nie było.

 

W Object masz już wgrane questy

;)

 

Ten punkt jest najważniejszy.

Chwała Ci lopescio, że potrafisz napisać zrozumiale dla innych ;x

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...