Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P]Nie Mogę Zmienić Priorytetu


pomidorki9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otwierasz launcher > klikasz game start > alt+ctrl+del > procesy > engine.exe > prawym > ustaw priorytet > wysoki

 

 

ustaw na wysoki nie na czasu rzeczywistego

 

 

(proces engine.exe pojawi się dopiero gdy klikniesz "game start" na launcherze

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Otwierasz launcher > klikasz game start > alt+ctrl+del > procesy > engine.exe > prawym > ustaw priorytet > wysoki

 

 

ustaw na wysoki nie na czasu rzeczywistego

 

 

(proces engine.exe pojawi się dopiero gdy klikniesz "game start" na launcherze

 

Dalej to samo :/

UmF0aGdhYXJfX19ldW5lX19fNTMwX19fT05pU19fXzhfX185Nl9fX1BvbGFuZC5wbmdfX18yX19fMl9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

wtf ? z lekka nie możliwe , a otwiera Ci się normalnie c.a ?

 

włącz grę a następnie zminimalizuj i sprawdź

Raczej tak otwieram launcher klikam game start i pisze Engine.exe biorę priorytet na wysoki i pisze mi nie można zmienić priorytetu operacja nie może być zakończona

UmF0aGdhYXJfX19ldW5lX19fNTMwX19fT05pU19fXzhfX185Nl9fX1BvbGFuZC5wbmdfX18yX19fMl9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

To pozamykaj zbędne programy w procesach otwarte przez ciebie .

Może procek nie wyrabia i nie ma już siły udźwignąć c.a na priorytecie wysokim

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

To pozamykaj zbędne programy w procesach otwarte przez ciebie .

Może procek nie wyrabia i nie ma już siły udźwignąć c.a na priorytecie wysokim

Raczej nie mam ramu mam 8gb a procesor AMD Phenom X6 1090T 3.20 GHz

Tak pisze mi adminstrator

UmF0aGdhYXJfX19ldW5lX19fNTMwX19fT05pU19fXzhfX185Nl9fX1BvbGFuZC5wbmdfX18yX19fMl9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Raczej nie mam ramu mam 8gb a procesor AMD Phenom X6 1090T 3.20 GHz

Tak pisze mi adminstrator

 

 

 

Jesteś logniety na konto Administratora bo jak nie to nic nie zrobisz

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Jesteś logniety na konto Administratora bo jak nie to nic nie zrobisz

Tak w komputerze mam tylko 1 konto i pisze Administrator pod nazwą Profilu

UmF0aGdhYXJfX19ldW5lX19fNTMwX19fT05pU19fXzhfX185Nl9fX1BvbGFuZC5wbmdfX18yX19fMl9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...