Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak rozbudować/expić woja Body ?


ZielonaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie !

:)

Przedstawiam wam mój Pierwszy Tutorial o Tematyce : Jak rozbudować/expić/woja Body ? Oczywiście na prywatnych serwerach Metin2

Więc zaczynajmy :) !

ROZDZIAŁ I

'' JAK ROZBUDOWAĆ POSTAĆ ?''

Na początek kilka informacji o wojowniku Body :

*/Wojownik skupia się na szybkich ,potężnych atakach jednoręczną bronią

*/Body powinien posiadać Jednoręczną broń ( Dlaczego ? Tak jak pisałem wyżej : szybkie ataki )

To najważniejsze Informacje :)

 

SKILE :

Skile są bardzo ważne , więc zależy nam na ich prawidłowym rozbudowaniu ,w odpowiedniej kolejności

 

1. Aura -> Berserk > Wir -> 3stronne -> Szarża

2. Aura -> Wir -> 3stronne -> Szarża -> Berserk

Osobiście polecam nr. 1

 

a) Aura : zwiększa siłę ataku

b)Berserk : zwiększa szybkość ,siłę ataku

c)Wir miecza : Potężny atak ,zadaje duże obrażenia

d)3 stronne cięcie : Silny atak , czasem zdarza się że nie trafimy we wroga

e) szarża : przydatny skil , omdlewa : daje to nam szanse na wygraną

 

PUNKTY STATUSU :

 

a) UKŁAD 1:2

Na każdy poziom postaci dodajemy dwa punkty w Siłę oraz jeden w Witalność, po osiągnięciu maksymalnej ilości punktów siły resztę

punktów pakujemy ciągle w

Witalność. Gdy Witalność i Siła będzie na max'a ''wypakowana '' Dodajemy resztę punktów w Obronę

 

 

B) UKŁAD 2:1

Na każdy poziom postaci dodajemy jeden punkt w Siłę oraz dwa w Witalność , po osiągnięciu maksymalnej ilości punktów witalności resztę

punktów pakujemy ciągle w siłę . Gdy siła i Witalność będzie na max'a ''wypakowana'' Dodajemy resztę punktów w obronę

 

ROZDZIAŁ II

''EXPIENIE ''

 

1lv- 20lv : M1

20lv- 34lv : M2(dzikusy)

34lv-42lv :Pustynia

42lv- 47 : Dolina Orków

47lv- 52lv : DT

52lv -61lv : Loch V1 (szpony)

61lv- 78lv : Loch V2

78lv- 84lv : Red Las

84lv- 90lv : Atlantyda V1

90lv + :Atlantyda V2

W skrócie opisane Eq do Expa ;)

 

+ Jeżeli chcemy eq do expa na Atlantydzie V1 / V2 ,musi ono wyglądać Tak :

Kolczyki z nieb łez / branza / naszyjnik +9

 

-15% mistyków

-15%potworom

-Bon Max HP

-20% regeneracja PŻ

-15% obrażeń dodanych do PŻ

-Max HP

 

Buty Feniksa / ognistego ptaka +9

15% mistyków

15% ludziom

Bon Max HP

odporność na otrucia

20% regeneracja PŻ

Bon Max HP

 

Upiorna maska +9

20% na potwory

Bon Max HP

20% regeneracja PŻ

15% Ludziom

15% mistyków

Bon Max HP

 

Tarcza ( do expa najlepiej stara dobra bojowa) bojowa +9

15% ludziom

15%mistykom

15%obrażeń zostanie dodanych do PŻ

Bon Max HP

15%mistykom ( jeżeli się uda drugi raz włożyć )

 

 

Dziękuję za Uwagę ;]

Jest to mój pierwszy Tut Więc proszę o wyrozumiałość :)

Jeżeli o czymś zapomniałem to proszę pisać w komentarzach

Wydaję mi się że nie było takiego Tuta

TuT przyda się nowym graczom którzy jeszcze mało wiedzą ;]

Dziękuję za pozytywne komenty i Plusiki :P

Bony wydaje mi się że dobre :) Jeżeli się nie zgadzają to proszę pisać w komentarzach

Zakaz kopiowania bez mojej Zgody !

By ZielonaSowa

reklama

Opublikowano

Tut sie przyda dla "ogarnietych zielonych" bo taki noobek co przeczyta to pomysli ze eq na 1lvl styknie do konca mozesz dodac eq/bonusy do PvP/expa np. w Aw2. Ale leci +.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/176566-tutwoj-body/

 

Było.

Temat dobrze zrobiony ale niestety <_<

 

Tamten temat jest inny :)

Mój zawiera więcej info

różnią się , tamten jest o tym jak zbudować go do pvp itp.

Mój jest o expie , budowie do expa :)

reklama

Opublikowano

ladny tutek, mam nadzieje ze nie skopiowany, masz +, ale nastepnym razem pisz cos oryginalnego, bo takich poradnikow jest w kit

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
a) UKŁAD 1:2

 

Na każdy poziom postaci dodajemy dwa punkty w Siłę oraz jeden w Witalność, po osiągnięciu maksymalnej ilości punktów siły resztę

punktów pakujemy ciągle w

Witalność. Gdy Witalność i Siła będzie na max'a ''wypakowana '' Dodajemy resztę punktów w Obronę

 

 

Pierwszy błąd, dajemy:

2siła: 1wit, gdy siłę mamy na max

2wit: 1zręczność, gdy wybijemy wita na max

2:zręczność: 1int lub sama zręka, zależnie, od zachcianek Int zwiększa nam obronę magiczną oraz siłę ataku magicznego, więc uważam, że się przyda

 

2Układ rozdania statu, też skopałeś, ale mniejsza.

 

Bony do expa, skopane po całości... Z takimi bonami, padniesz przy 1 lepszej grupce 0 ABS na strzały, miecze, nie istnieje w 1-5 bon na potwory, bon na ludzi nie działa w Atlantydzie, tylko i wyłącznie Pół-ludzie!

 

PS: Ten sam tut widnieje na Cybach, ale mniejsza Oo

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

 

Zakaz kopiowania bez mojej Zgody !

By ZielonaSowa

[/b][/center]

 

Myślisz, że ktoś skopiuje to gówno bo inaczej tego nie można nazwac?

Człowieku, na podstawie jakiego priva robiłeś tego tuta?

Hamachi?

Skąd weźmiesz w butach na mistyki, potwory. Po cholerę ognistego ptaka? 15 defa więcej, w ciul dużo, fenki są o wiele lepsze -_-.(a jeszcze lepsze, kozaki..)

Skąd weźmiesz w kolczykach na hp, regen pż. i obrażenia do pż? Poza tym, to po cholere int. wojowi? Ebony są 666x lepsze -_-.

Tak tak, uważaj bo Ci w masce wejdzie HP.

2 raz włożyc ten sam bon?

Od kiedy się tak da mistrzu?

Bojowa do expa w grocie - śmiech, spota to Ty z takim eq udźwigniesz może na jakimś 250 lvl'u -_-.

0 abs'u na strzały - otrzymywanie DMG po hmm.. 1k?

 

 

 

Co do twoich miejsc do expa:

Opisałeś chyba wszystkie prócz ognistej i lodowej -_-

Nie lepiej zamiast na pustynie isc od razu na BO?

DT i V1, nie wiem po co ludzie tam chodzą, DT wiecznie zajęte, a v1 mały drop.

Już wolę w świątyni expic do 55, a później do V2 odrazu isc..

Nie opisałeś nawet połowy ekwipunku, ale nie będę reszty komentował, ale jak masz zamiar pisac tut'y to lepiej nie wkręcaj ludzi i miej chociaż odrobinę pojęcia o danej postaci '.'.

 

 

PS.Od kiedy jest taki "status" jak obrona?

Ja tam widzę tylko zręcznośc, siłę, int. i wit?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...