Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura i Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam , od razu mówię że oczekuje prac na wysokim poziomie , nagrodą jest 3x limit +/- oraz 5* .

Oczywiście można się jeszcze dogadać ;)

 

 

sygnaturam.png

Tematyka:death note / naruto / bleach < - jeden z nich

Wysokość: na forum

Szerokość: na forum

Napis/y: Mój nick oraz "Nie chce miłości ani przyjaciół"

Kolorystyka: ciemna

Dodatkowe informacje od zlecającego:Chciał bym by sygnaturka była "mroczna" oraz tajemnicza w tematyce death note , naruto , bleach raczej widzę tutaj ciemne kolory ale zostawiam pole do popisu grafiką :D . Prosił bym również o avatar .

Edytowane przez GreenHill

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Opublikowano

raczej reprezentuje niski poziom, ale nudziło mi się więc zrobiłem.

zwkosj.png

11hv5np.png

28194.gif

My right = "Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP."

 

vor nick, zbieram :integer;
begin
nick:=encik95;
zbieram:=-;
writeln('Jestem ',nick,'zbieram ',zbieram);
readln;
end;

 

Opublikowano (edytowane)

Lecą plusy , czekam dalej

 

@Edit

 

Sory bardzo , nie doczytałem lecą - :P

Edytowane przez GreenHill

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Opublikowano

spoko świat się nie zawali jak dasz inaczej:)

11hv5np.png

28194.gif

My right = "Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP."

 

vor nick, zbieram :integer;
begin
nick:=encik95;
zbieram:=-;
writeln('Jestem ',nick,'zbieram ',zbieram);
readln;
end;

 

Opublikowano

F5F5F5F5F5F5F5

 

No dawajcie :D<3

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Opublikowano

błagam was :<

 

f5

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Opublikowano

Mega , lecą + :D

 

Mogę prosić jeszcze o avek ;D?

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Opublikowano

Tak jak ci pisałem na pw.

Nie mam photoshopa bo mi się zrąbał więc te napisy są robione w gimp'ie więc nie są takie super;x

 

Sygnaturka:

 

sygnaturaforgreenhill.png

To jest ukryta treść, proszę

 

Sygnaturka2:

 

sygnaforgreenhill2.png

To jest ukryta treść, proszę

 

Avatar:

 

avatarforgreenhill.png

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Sygnatura2 oraz avatar nie wyszły mi chyba więc się nie obraże jak nie ustawisz ich, przez wakacje nie robiłem żadnych zleceń więc wylazłem z wprawy.

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

prace ładne , na razie zostawię sobie pracę kissu dostajesz limit + i będzie na później :D

Dzięki wielkie

greenhilli.png

Sygnaturkę Wykonała KissuShite

 

 

Zbieram + , jeżeli jesteś na tyle dziecinny żeby dawać mi - to twoja sprawa ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...