Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Oczekuje czegoś od dobrych grafików !


BunZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sygnaturam.png

Tematyka:Petr Cech

Wysokość: Dowolna ew. 500

Szerokość: Dowolna ew. 200

Napis/y: BunZ - Oraz cytat " Football is like a dream and that dream Chelsea in wins." ew. Coś od siebie.

Kolorystyka: Dowolna

Dodatkowe informacje od zlecającego: Proszę o coś dobrego ! Nagroda dowolna ilość reputacji !

 

avatardnf.png

Tematyka:Petr Cech

Wysokość: Dowolna ew.200

Szerokość: Dowolna ew.200

Napis/y: BunZ

Kolorystyka: Dowolna

Dodatkowe informacje od zlecającego: Proszę o coś dobrego ! Nagroda dowolna ilość reputacji !

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano (edytowane)

łap sygnaturkę + avatar.

 

Sygnatura nr1:

 

bunzsygnatura.jpg

Avatar do sygnatury nr1:

 

bunzavatar.jpg

Sygnatura nr2:

 

bunzsygnatura1.jpg

Avatar do sygnatury nr2:

 

bunzavatar1.jpg

 

Sorki, że aż taki wybór. Zacząłem robić to o 3 w nocy i jestem troszkę śpiący, więc nie wiedziałem, które mam wybrać tło. Zrobiłem 2 samodzielnie oczywiście. Osobiście dla mnie jest drugie lepsze. Ogólnie pierwszy raz zabieram się za robienie sygnatury pod piłkarza, więc nie wiem czy zastosowałem dobrą kolorystykę. Oceń sam.

 

Jeżeli zdecydujesz się na tą grafikę proszę na dole o dopisek: Sygnatura by low + link do mojego profilu.

Edytowane przez naxch

1std.png

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Szybko sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

 

Start projektu WSLR Dnia 27.11.12r. Godz. 9.00

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie odwiedzałem tego tutaj, ale odświeżam.

Narazie żadna mi nie podpadła do gustu :)

Już mówię, nie chcę żadnych sików.

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Przepraszam, ale to nie podoba mi sie.

Oczekuję czegoś od graczy na większym poziomie.

Nie chciałem nikogo tym urazić, ale taki już jestem :)

Za przeproszeniem, byle jakich sików nie przyjmuje, nikogo tym nie chciałem urazić, a jeśli to zrobiłem, przepraszam.

 

@Refresh

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Um, cud malina, tylko mam pare zastrzeżen.

 

Praca przehardcorowa.

Ale wymiary jakbyś dał radę jakoś zwiększyć oraz tą ramke wyrzucić ?

Cytat sobie możesz skrócić, lub dać swój.

 

Dziękuje :)

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Ehh nie miałem co robić, to teraz ja Ci trochę "nasikam" :D Nie wiem jak mi poszło ale bardzo dużo czasu włożyłem w tą pracę.. :D Doceń tooo !!! xD

 

dlabunzia.png

 

Szczerze mówiąc z bólem oddaje Ci ją, bo jak tak patrze... to podoba mi się. Chodź czy na prawdę mi się podoba to stwierdzę może za 2 dni jak na nią popatrzę

bo przyuważyłem pewien nie spotykany przypadek ... :D Kiedyś namęczyłem się przy jakiejś pracy.. myślałem że to nie wiadomo jakie bóstwo a zjechano ją z dołu w górę xD:D A po jakimś czasie

się dziwiłem jak mi się to mogło podobać...

 

I avek :

 

bunz.png

1329228482-U118767.png

Opublikowano

Dobra mam dylemat.

 

U HMS jest wszystko cacy, tylko tło mi nie pasuje.

 

U vilaxa tylko kolorystyka :X

 

Muszę się zastanowić, ale trochę bardziej od HMS mi się nie podoba.

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...