Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak naprawić błąd podczas łączenia się z silnikiem - Hamachi


Piter8887

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników MPCForum. Masz problem z hamachi ? a konkretnie z komunikatem "Błąd podczas łączenia się z silnikiem" Chcesz se zagrać na swoim lub kogoś serwerze Hamachi w grze Minecraft lub innej ? To już nie problem. Poniżej macie rozwiązanie.

 

Wejdź w ikone Windowsa "Start"

W wyszukiwarce wpisz "uruchom"

W uruchom wpisz "services.msc"

Poszukaj usługi "LogMeIn Hamachi Tunneling Engine"

Kliknij na usługe prawym przyciskiem myszy

Wybierz "Właściwości"

W tym momencie pisze Ci "Stan usługi: Zatrzymano"

I pod tym napisem naciśnij przycisk "Uruchom"

Po naciśnięciu będzie pisać "Stan usługi: Uruchomiono"

I końcowy efekt naprawione hamachi.

 

Jeżeli masz jakiś inny problem z minecraftem, hamachi lub jeszcze z inną grą, programem pisz na PW

 

Licze na plusy.

Pozdrawiam.

Mamy dowód że KamerMod Ma Trojana! : http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/d244e8ddb793eb3e3cefb0647ed9a1285c9d594a/97bef1bd640913f7a724223286ef5c2be0cb9de6

 

 

 

Zbieram tylko +

Nie mile widziany jest -

 

Informacja na przyszłość: Myślisz że TradeHack nie istnieje ? Mylisz sie. A z kąd niby na allegro sprzedają tyle "kkk" Yangów ? - Trade Hack istnieje tylko nikt ci go nie udostępni!!! -

Opublikowano

Poradnik jest bardzo ciekawy i pomocy ale też jest inna opcja jak to można wykonać po prostu mieć starszą wersje hamachi :) ale + za dobre chęci :)

Pomogłem Kliknij

axyc.png

wub.gif

  • 2 lata później...
Opublikowano

Epickie, przyda się!

Podeślę link kolegą którzy mają ten problem!

Może trochę mało estetycznie wykonane ale, liczy się zawartość ;p

Łapaj plusika ;c

sseekj.jpg

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...