Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] [80 slotów] Gr33nCraft MultiServer [Survival] [FreeBuild]


Ruci00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  •  
    Gr33nCraft
     
    MultiServer dedykowany, online 24/7
     
    Do dyspozycji gracza są dwa serwery - Survival i FreeBuild.

 

 

informacjec.png


  •  
    Survival
     
    Adres IP: gr33ncraft.com.pl:10000
    Liczba slotów: 40
    Whitelist: OFF
     
    FreeBuild
     
    Adres IP: gr33ncraft.com.pl:20000
    Liczba slotów: 30
    Whitelist: OFF
     

noweinformacje.png


  • Serwer TeamSpeak 3: gr33ncraft.com.pl
    Strona serwera: tak jak wyżej ^^
    Team:
    - KrakersPL - HeadAdmin
    - Aeon - Admin
    - Ruci00 - Admin
     
    Nasza maszyna:
    - Intel Core i7-965 3.2 GHz
    - 8 GB pamięci RAM
    - Linux (meeega stabilny Debian)

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

Nie mogę sie skontaktowac z adminem jestem ignorowany nikt nie powie mi jak uzywac skilli kazdy ma x ray na survival ( diametowe eq ) któren's admin rozdaje itemy...

Zabijają po wyjsciu ze strefy ochronnej i okradają ( Lipa nie polecam naprawde )

Opublikowano

@sraczkamaczka Twój nick mówi wszystko: po prostu nie znasz sie na Survivalu! Admini nikomu nie rozdają itemów (za takie coś można łatwo stracić Admina, już jeden stracił). X-raya wyłapujemy, diamentowe EQ - wystarczy szukać diamentów. Jak nie możesz się skontaktować z Adminem? Nie wiesz co to TeamSpeak? Wystarczy wejść na kanał Poczekalnia a Admin zaraz do ciebie przyjdzie. Po prostu naucz się grać!

 

Pozdrawiam!

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

Zapraszamy odnowilismy miasto!

Tylko pamietaj przeczytaj regulamin na spawn!

Nasz spec od dzialek (najlepszy w swojej dziedzinie) MatisMC

Opublikowano

UWAGA! Przez chwilę serwer FreeBuild nie będzie działać! Spowodowane jest to problemami technicznymi oprogramowania. Dziękujemy za cierpliwość.

 

Pozdrawiam!

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Pasjonat
Opublikowano

dodaj Ed3k na freebuild

 

plis

 

halo dodasz plis nik Ed3k

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...