Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SzajberCraft [Dedyk] Survival Frakcje! [WL-OFF]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam!

Mam do zaprezentowania super serwer Survival z Frakcjami!!!!!

 

Więc tak:

 

IP: s23.csrv.pl:11492

 

Spawn Monsters:ON

Spawn Mobs: ON

PVP: ON (wyjątek spawn)

Sloty: Narazie 10 będzie więcej!!!!

 

Pluginy:

-IPget

-Cleaner

-PermissonsPlus

-Whitelist

-LWC

-Factions

-I wiele więcej all pod komendą /plugins

 

Serdecznie zapraszam na serwer!!!!!!

 

Serwer nie jest mój.

Edytowane przez dan909
Opublikowano

Powiem Tak.

 

Server Bardzo Fajny.

Lecz 2 minusy:

 

1. Mało slotów.

2. SZAJBER TO CIOTA! Admin na tym servie. Był moim kolegą, ale że zrobiłem grób "Noldorów" gildii której miałem koło spawnu zbanował cała moja gildie (21 osob). Wiec jestem raczej Negatywem niż Pozytywem.

Hejho! :)

Opublikowano (edytowane)

Sam jesteś ciota głupi dupku. Może nie pamiętasz Twoich słów jak Cie rozwaliliśmy i zabraliśmy itemy ? "Dobra włączam SH (speed hack) i zaraz ich znajde" I było 12 członków nie 21 baranie, oszuście i hackerze. I jeszcze całej swojej gildi rozdałeś eq diamentowe, ale juz nawet nie chce mi sie na ten temat gadac. Was było 6 a nas 2 a tak dostawaliscie, ze masakra. Diamenty leciały po całym naszym terenie. Dopiero jak odszedl Bartol to udało Ci sie mnie pokonać i odbić moje rzeczy, ale to dopiero po upływie 20 minut.

Edytowane przez hubertusac

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...