Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi] Mapy Escape


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Proszę nie zamykac jest to publikacja tylko z nieco innym sposobem gry i dostaniem się do niej.

Dziś postanowiłem zorganizowac wspólne przechodzenie map Escape w grze Minecraft rozmawiając przez mikrofon.

Zapraszam każdego do gry będą to mapy nie testowane przezemnie albo nawet proponowane przez was.

Wszystkich chętnych zapraszam do wzięcia udziału w rozgrywce.

Zasady:

1: Gdy mówi HA serwera jest cisza.

2: Przedmioty ze skrzyn zbiera ustalona osoba.

3:Nie oszukujemy

4:Posiadamy sprawny mikrofon.

5:Dobrze sie bawimy

 

Serwer jest na 10-12 osób żeby nie było lagów.

Internet mam 8MB

4GB Ram

 

Jak zagrac:

 

Wchodzimy na kanał TS3 z adresem: ts3.pl

Wchodzimy na kanał 153 z nazwą ReggaeMinecraftPL

Nie ma hasła do kanalu

Czekam chociarz na 10 osób sprawdzam czy mają mikrofon jeśli nie to kickam.

Gdy ekipa będzie uzbierana zmieniam hasło na TS3 na dowolne.

Każdemu na PW podaje sieci do hamachi i IP serwera.

HA serwera to ReggaeTeam na TS3 MrSzymek985

Edytowane przez szymek985
×
×
  • Dodaj nową pozycję...