Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Internet rozłącza sie na kilka sekund, gry on-line!


combatFanh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Internet rozłącza sie na kilka sekund, gry on-line!

Witam

 

Mam problem z internetem, poniewaz co jakis czas, mniej wiecej raz na 15min czyli dosc czesto jakby trace internet na pare sekund, kiedy przegladam internet w przegladarce nie odczuwam tego nawet, bowiem ciagle moge przegladac strony bez problemowo.

 

Problem zaczyna sie gdy gram w jakas gre on-line (combat arms) wtedy ciagle rozlacza mnie z serwerem i wywala, tak samo w przypadku programow typu TeamSpeak

 

Router mam juz od 1.5 roku i wczesniej sie tak raczej nie dzialo

 

moj modem to Wireless ADSL2+ Modem with 54Mbps Router

(Wireless ADSL2+ Modem-Router MD-5600)

 

a to strona: http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=15898

Opublikowano

Sposób I :

 

Niewielka część z Nas wie o tym, że Windows XP Professional oraz Vista w podstawowych konfiguracjach uruchomione mają funkcje "UPDATE". Funkcja ta została stworzona specjalnie po to, aby rezerwować 20% przepustowości naszego łącza internetowego. Wyłączenie takiej rezerwy może zmniejszyć twój ping nawet o 5-10 ms.

 

Aby wyłączyć ową rezerwę należy uruchomić narzędzie "ZASADY GRUPY". Uruchamiamy je następująco: Menu Start -> Uruchom, tam wpisujemy "gpedit.msc" następnie wciskamy "OK". Na naszym ekranie ukaże się pożądane narzędzie.

 

Z menu po lewej stronie wybieramy "Szablony Administracyjne" następnie w głównym oknie wybieramy opcję "Sieci" potem "Harmonogram Pakietów QoS" i "Ogranicz Rezerwowalną Przepustowość". Do naszej dyspozycji mamy teraz 3 pozycje: Nie Skonfigurowano, Włączone, Wyłączone. Wybieramy opcje "włączone" i w okienku "Limit Przepustowości" (%) ustawiamy na 0 ( zero ). Następnie klikamy "Zastosuj" i OK. Teraz już możemy zamknąć okno "Zasady Grupy".

 

Zostaje nam teraz zrestartować komputer. Po zrestartowaniu cieszymy się pingami o 5-10 ms mniejszymi.

 

Sposób II :

 

Wyłącz podczas gry, wszystko dosłownie wszystko, komunikator, torrent.

 

Sposób III:

 

Następnym powodem naszego problemu, może być zainfekowany system poprzez wirusy, robaki itp. Tego typu "śmieci" mogą znacznie obniżyć wydajność naszego łącza internetowego. Poniżej podam sposób w wyniku którego Nasz ping powinien zmaleć.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Nie 82 duży w chuj??Jak dla mnie jest w sam raz..

Modemu wgl nie znam..

Teoretycznie jak by byl wysoki ping to byś nawet do gry nie wszedł ..

No nie wiem czy coś tu zdziałamy ..

Jak dla mnie to albo coś z modemem,albo modem nie umie łapnąć zasięgu ....

Jak masz Modem z antenką to ja bym dokupił antenke wysokiej klasy ..

Opublikowano

_Shadowlord . nie zapominaj że w wersi xp home edition nie ma opcji takiej jak "gpedit.msc" wersja ta nie posiada konsoli .

 

Jest jeszcze kilka sposobów , masz połączenie do ilu komputerów ?

 

Spróbuj jeszcze zanim odpalisz gre

 

alt+ctrl+del > procesy> engine.exe > (prawym) ustaw priorytet > wysoki

 

też mam takie problem wywala mnie z c.a i wyskakuje " the conection has been ending" jest to spowodowane

duzym pingiem , następnie robie to co podałem i działa , sprawdz może tobie też pomoże .

 

 

@engine.exe pokarze się w procesach kiedy klikniesz game start na launcherze

 

 

sprawdz jaki masz ping gdy masz odpalone C.A , jak pamietam to z gry wywala jak uzbierasz +100ms

1354406725-U90533.png

created by me

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

koledzy ja mam inny problem:

po 1 meczu gry w CA gdy daje 2 mecz to mnie wywala do pulpitu

podam mój ping:http://www.speedtest.net/result/1791442383.png

Space%20Marines%20-%20Sygnatura%208.jpg

Opublikowano

koledzy ja mam inny problem:

po 1 meczu gry w CA gdy daje 2 mecz to mnie wywala do pulpitu

podam mój ping:http://www.speedtest.net/result/1791442383.png

 

Odpal grę z gameboosterem

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

ale tym najnowszym? bo odpalam ver 3.1 i dalej to samo

 

a może być to wina systemu?

np jak mam 526 mg ramu>? i kartę 126 mg?

Space%20Marines%20-%20Sygnatura%208.jpg

Opublikowano

ale tym najnowszym? bo odpalam ver 3.1 i dalej to samo

hmm zrob tak

 

PPM na ikonke CA > Właściwośći> i uruchom ten program w trybie zgodności zaznacz i wybierz coś innego i proboj.

 

Jak nie podziała zrób ręczny upadte hackshielda

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...