Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Headzots Hack Cs:1.6


lucek33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do zaprezentowania HACK o nazwie Headzots działa on na CS:1.6 =)

Jest to bardzo dobry hack =)

 

lecz pamietajcie UZYWAJCIE GO NA WLASNE RYZYKO...

 

Jego Funkcje:

- Visible ESP

- Health ESP (Text or Bar)

- Far ESP

- Hit ESP (Text or Cross)

- Step ESP (Text or Box)

- Hit and Step ESP fades out

- Aim through

- Aim delay

- Aimtime (

- Prediction

- Smoothness and Aimkey adjustable

- Asus and XQZ2 Wallhacks

- Lambert

- Noflash

- Nosmoke

- Anti fadetoblack

- Norecoil

- Bunnyhop

Installation i Uzycie:

* - Extraktuj pliki do tego samego folderu

* - Włącz .exe loader

* - Włącz CS1.6

* - Dolacz na server i graj =)

 

 

LINK DO DOWNLOADU : http://rapidshare.com/files/58707888/headzotsHACK.zip.html

 

SCAN:

scaaaanzi5.png

 

 

 

 

 

 

Hack jest ze stronki fkn0wned ja go tylko opublikowalem =) POZDRAWIAM ;]

 

JEZELI COS BY BYŁO NIEJASNE PROSZE PISAC =)

EX Moderator: Counter Strike, World of Warcraft.

Pomocnik
Opublikowano

a moze powiesz jak to w grze odpalic bo umnie niedziala trzeba jakis przycisk przycisnac?

Friend On Always Fairest Maple Strory

HexxPL

DEVIL

 

 

24732.jpg

1909.gif

18706.png

204.jpg

22570.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No wlasnie mi to tez nie chce dzialac, kilkam na HEADZOTS.exe i nic sie nie wlacza, w procesach tez nic sie nie pokazuje

everythingfou - sprawdź to.

  • 4 miesiące temu...
Nowicjusz
Opublikowano

O ile się orientuje to ten HACK jest już dawno wykrywalny przez VAC, kieruję tą odpowiedź do FastNuk~.

 

Sendspeace.pl

Nigdy nie walcz z idiotą,

bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,

a potem pokona doświadczeniem.

 

18706kz1.png 19140iw9.jpg

 

19871rk1.jpg 19897eo6.png

 

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no przecie wystawił i gówno z tego jest za przeproszeniem.Jak komuś coś nie chodzi to się boi napisać takiego to ja bym zbanował lub usuwał tematy po co temat wkurwia*ący jak można od kogoś co napisze gdzie wkleić i odpowiada na pytania a nie tak jak tu

 

 

LIPA KOMPLETNE DNO ZERO WEŹ SE POCZYTAJ INNYCH POSTY A ZROZUMIESZ LOL NIE PISZ POSTÓW ŻEBY LUDZI WKURZAĆ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...