Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S]-[24/7]-[WL]-[32 Sloty]-[DEDYK]-[8 GB] - - DelCraft - - Zapraszamy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

baner.png

 

DelCraft

 

Serwery

 

 

b_560_95_1.png

IP Serwera: survival.delcraft.pl

Liczba Slotów: 32

Typ Rozgrywki: Survival

Whitelist: On

Sponsor: sVoice.pl

Forum:

Head-Admin: Ho_Kage

 

www.delcraft.pl

 

 

 

 

b_560_95_1.png

IP Serwera: delcraft.svoice.pl:9987

Liczba Slotów: 32

Sponsor: sVoice.pl

Forum:

Head-Admin: Ho_Kage

 

 

 

Oferujemy

Wspaniałą atmosferę

Grę na najwyższym poziomie.

Miłą oraz ogarniętą administracje.

Niskie pingi.

 

 

Sponsorzy

bann.gif

 

 

Od Teraz można wchodzić! Nowy gracz dostanie rangę GOŚĆ

Aby budować i normalnie grać musisz złożyć podanie na forum!

Edytowane przez Mąka

sygnaturka2.png

Opublikowano

Proszę o dodanie do WhiteListy.

Login: imYeesus, cieszy mnie zobaczyć serwer, który Online jest już podczas publikacji a nie 4tyg. po opublikowaniu go.

 

Jakie są pluginy? Jest mcMMO? Od razu, z góry proponuje wgrać plugin frakcji, przyjemny, pozwala przejmować tereny i tworzyć osady.

Z góry dzięki.

Opublikowano

Wiecie co , ja podziękuje . Jestem początkującym graczem i nie chce próbować sam zalożyć sobie cuboida .

 

Żeby założyć cuba

 

Aby stworzyć na serwerze własną działkę musisz wybrać miejsce, w którym ma się ona znajdować.

Uwaga!

Miejsce na twoja działkę nie może być zajęte, czyli nie możesz wybrać miejsca zabezpieczonego już wcześniej przez innego gracza.

 

Jak sprawdzić czy działka nie jest zabezpieczona przez kogoś innego?

1.Do tego potrzebujesz Patyka (stick)

2.Klikasz nim na ziemię, jeżeli nic się nie wyświetli to znaczy, że ten teren nie jest zabezpieczony i możesz go zabezpieczyć dla siebie.

 

Jak zabezpieczyć teren?

Teren zabezpieczasz przy pomocy komendy:

 

/res select X Y Z

 

X : oznacza szerokość działki.

Y : oznacza długość działki.

Z : oznacza wysokość/głębokość

 

Maksymalna wielkość działki to 30x30x30.

Czyli aby zabezpieczyć działkę na 30x30x30 trzeba wpisać:

 

/res select 15 15 15

 

Uwaga!

uzupełniając koordynaty XYZ należy pamiętać, że teren jest zaznaczany w postaci średnicy, czyli chcąc zaznaczyć działkę 10x10x10 należy wpisać 5x5x5.

 

Jak stworzyć zaznaczoną już działkę?

Gdy twoja działka jest już zaznaczona wystarczy wpisać komendę

/res create [nazwa działki]

Np: /res create survival

 

Jeżeli wyświetlił ci się napis, że twoja działka została stworzona to możesz cieszyć się cuboidem.

 

Powodzenia -.-

mca.png
Opublikowano

Kolego, to jest drogo ciemna i ponura, myślisz że admin by się zgodził na takie coś? Pierwsza lepsza "jeb*ięta" osoba postawiła by sobie Cuba o przekątnej 1500X.

W systemie frakcji zakładasz sobie "frakcję" bądź osadę i wtedy "claimujesz" teren (mapa jest podzielona na kawałki). Wystarczy wpisać bodajże /f claim i kawałek ziemi jest Twój.

Opublikowano

1. Maksymalnie mozna zalozyc jednego cuba 30x30

2. Na jakiej podstawie mówisz że admini są dziecinni skoro nawet nie weszłaś na server.

 

 

NIE MA WHITELISTY. Podanie składajcie na forum servera

sygnaturka2.png

Opublikowano

Umieszczenie linku do zewnętrznego forum w publikacji serwera spowoduje w kolejności :

1. Warn 5% - W przypadku dalszych oporów :

2. Warn 10% - W przypadku dalszych oporów :

3. Blokada konta na 7 dni + usunięcie publikacji serwera.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...