Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamów sobie automatycznie aktualizowaną sygnaturę :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Po długich próbach i testach, nareszcie ukończyłem mój projekt :)

 

Co to jest?

Automatycznie aktualizująca się sygnaturka!

W moim wypadku wygląda to tak:

HeniutX_PL.png

Aktualizuje się ona co dziennie (dla niektórych robię wyjątki i co godzine).

 

Jak to zdobyć?

Napisz na GG/Jabber/PW, a na pewno się dogadamy :)

Wymagam 500 postów!

 

Podziękujcie userowi Manderigon_Back za pomysł ;)

 

Jeśli są jakieś sugestie to GG/Jabber/PW .

 

Na razie daję 5 "slotów":

[√] Heniut

[√] eFFecTuS

[√] -=MacieQ=-

[√] BabyBuns!

[√] Manderigon_Back

Kto pierwszy ten lepszy :] Slotów było by więcej gdyby ktoś ofiarował 12zł na hosting, ponieważ ten ma mały transfer, ale nie będę o to prosił, bo kiedyś niedawno za to bana dostałem..

 

Jeśli ktoś z administracji ma jakieś zastrzeżenia to proszę o kontakt.

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Jak to zdobyć?

Napisz na GG/Jabber/PW, a na pewno się dogadamy.

Gratuluję maćku czytania ze zrozumieniem.

Co do sygnaturki, to nie powala graficznie. Choć sam pomysł w sobie jest fajny.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Gratuluję maćku czytania ze zrozumieniem.

Co do sygnaturki, to nie powala graficznie. Choć sam pomysł w sobie jest fajny.

 

 

Zaraz po napisanym poście napisałem do niego na PW, gratuluje Mentosie umiejętności prowokacyjnych.

63989389769756300986.png

Opublikowano (edytowane)

Pewnie trzeba podać hasło i login żebyś mógł wejść na konto i zmienić mi sygne raz dziennie :P ?

Skoro tak to ja też chce już instaluje gg :D

Edytowane przez Liukaner
Opublikowano

@up

Nie..

 

@BabyBuns!

Wiem, że nie masz 500 postów, ale dla ciebie zrobię wyjątek, ponieważ jak pisałeś to jeszcze nie było tego wymogu :)

 

@topic

Wszystkie miejsca zajęte. Proszę o zamknięcie tematu, do czasu gdy nie zwiększę ilości slotów.

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

@up

Nie..

 

@BabyBuns!

Wiem, że nie masz 500 postów, ale dla ciebie zrobię wyjątek, ponieważ jak pisałeś to jeszcze nie było tego wymogu :)

 

@topic

Wszystkie miejsca zajęte. Proszę o zamknięcie tematu, do czasu gdy nie zwiększę ilości slotów.

Policzyłem wszystkie posty i mam na tym forum prawie 3,5k postów i ponad 60 dni online :D Więc myślę, że nie musisz robić wyjątków :P

1377774857-U369478.png


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...