Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Zakończenie ery minusowania na mpc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

17271521.png

 

Smutne prawda? Już teraz możesz sprawdzić co za [ze względu na wysoką szkodliwość społeczną wprowadziliśmy tu cenzurę] ci to zrobił!

 

 

Wystarczy że... że.... że... że klikniesz w... w... w... TO!

 

35453582.png

 

(Odnajdź strzałkę podążaj do jej końca i kliknij , po chwili zacznie się wczytywanie i zobaczysz listę ludzi którzy dawali ci - bądź +)

 

Poradnik dla cicho ciemnych

 

Jak Kliknąć ?

 

To bardzo proste wystarczy nacisnąć przycisk zaznaczony na myszy komputerowej żółtym kolorem!

 

26158692.png

 

Wersja dla daltonistów (nie rozpoznawanie kolorów)

 

86405486.png

Guzik zaznaczony jest na czarno

 

 

Najczęściej zadawane pytania

 

 

1)Jak zdobyć mysz komputerową?

 

Można ją nabyć w sklepie komputerowym.

 

2)Skąd wziąć sklep komputerowy.

 

Podejrzewam że cie nie stać na kupno takiego więc trzeba go znaleźć, zajść i kupić myszkę.

 

3)Czym różnią się sprzedawcy w sklepie komputerowym.

 

Najczęściej kolorem włosia, skóry, oraz stylem sprzedaży w sklepie komputerowym.

 

4)Na czym polega styl sprzedaży w sklepie komputerowym?

 

Na sprzedawaniu.(komputerów)

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli pomogłem daj + , jeżeli już o tym wiesz nie pisz głupot daj + i wyjdź po co spamować ... robię ten poradnik dla ludzi którzy tego nie wiedzą

 

 

Pamiętaj jeżeli dasz - znajdę cię hahah xD;] i oddam xD

 

Dziękuje za uwagę, Do widzenia .

 

 

Dla tych na dole ;] przecież pisałem wiesz to nie spamuj nie każdy to wie więc ogar ...

Edytowane przez Intuix99
Opublikowano

Było... wiele razy

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

No to łapaj minusika dzięki tobie jestem lepszym człowiekiem

Otworzyłeś mi oczy na świat o dzięki ci panie i chwała tobie

 

Pamiętaj jeżeli dasz - znajdę cię hahah xD;] i oddam xD

 

 

 

Boję się jak jasny chuj

s2c77Oa.png

Opublikowano

NO nie każdy to wie ja akurat tak ale te dzieci neo co wbijają do tematu i wszystkim minusy jak się wkurzyłem to powypisywałem tych którzy dali mi minusy i się uspokoili i już wiedzieli że nie są anonimowi - bo nie którzy nie wiedzieli :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Hahaha... brawo ale żeś Amerykę odkrył normalnie -.-

 

Pamiętaj jeżeli dasz - znajdę cię hahah xD;] i oddam xD

Spoko czekam ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...