Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S][RP] MC-CITY [24/7][Non premium][WL][20 slotów!]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

INFO O SERWERZE

 

Nether: Włączony

Whitelist: Włączona

Premium: Premium i Non premium

Zwierzęta: Włączone

Moby: Włączone

PVP: Wkrótce

Serwer czynny: 24/7

 

Ilość slotów: 20 (Gdy zbierzemy odpowiednią kwotę przechodzimy na 100)

 

Client: 1.7.3

IP Serwera: s11.csrv.pl:13742

 

Konfiguracja Serwera MC-CITY:

Procesor: Intel® Xeon® CPU W3520 4x 2x 2.66+ GHz

Pamięć RAM: 24GB DDR3

Macierz dysków: 42TB SATA III

Łącze: 100 mbit nielimitowane

 

Pluginy:

 

FalseBookBlock, FalseBookExtra, ColoredSigns, godPowers, FalseBookCore, HeroChat, iConomy, WhitelistPlus, MultiHome, Lockette, Permissions,AutoMessage, AuthMe, WorldEdit, CommandBook, iConomyChestShop, MyWarp, MobBounty, FalseBokkIC, FalseBookCart, WorldGuard, Factions

 

Wkrótce: WarpButton

 

Administracja:

- x1rivy8e

- Nez

 

Sponsor:

- Matiker12

 

Podania proszę pisać na naszym forum lub w tym temacie wg. podanego wzroru:

To jest ukryta treść, proszę

 

Każde podanie proszę składać wg. wzoru.

 

A oto kilka naszych skromnych budowli. Jest również port jak na razie z jednym statkiem, zamek, las publiczny, kopalnie, wierze widokowe. Jest dużo w planach, ale do tego potrzeba również więcej ludzi.

WSZYSTKIE PRAWA DO ZDJĘĆ ZASTRZEŻONE!

post-384651-0-91762800-1314786308_thumb.jpg

post-384651-0-44389100-1314786321_thumb.jpg

post-384651-0-99780700-1314786330_thumb.jpg

Edytowane przez x1rivy8e
Opublikowano (edytowane)

Nick w grze:Tayski

Imię:Po co Wam to?

Wiek:24

Jak długo grasz w minecrafta:malutko

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:wydaje sie fajny.

Zareklamujesz nasz serwer?:Jak jakis kolega bedzie chcial wejsc oczywiscie.

Kilka słów o sobie:Nie lubie mowic o sobie.

 

ps. ts/vt macie? hmm

Edytowane przez Tayski
Opublikowano

Nick w grze:doim

Imię:Dominik

Wiek:13/14

Jak długo grasz w minecrafta:Od około : 3 miesięcy . Ale umiem trochę :P

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:poniewaz mam nadzieje ze to bedzie serwer na którym będzie można sobie fajnie pograć

Zareklamujesz nasz serwer?:Postaram sie

Kilka słów o sobie:chłopak :P P.S. Mam nadzieje ze może jeśli sie sprawdze został bym adm. :P

Opublikowano

Nick w grze: _Stanik_

Imię: Michał

Wiek: 16

Jak długo grasz w minecrafta: Od wersji 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Zaciekawił mnie

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście

Kilka słów o sobie: Lubie schabowe i skateboarding

Opublikowano (edytowane)

Nick w grze:Gravu,Creeper

Imię:....

Wiek:16.18

Jak długo grasz w minecrafta:od 1.1

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:wydaje sie fajny.

Zareklamujesz nasz serwer?:Jak jakis kolega bedzie chcial wejsc oczywiscie.

Kilka słów o sobie:Nie lubie mowic o miesie

Edytowane przez Gravul
Opublikowano

Nick w grze: _Stanik_

Imię: Michał

Wiek: 16

Jak długo grasz w minecrafta: Od wersji 1.2

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Zaciekawił mnie

Zareklamujesz nasz serwer?: Oczywiście

Kilka słów o sobie: Lubie schabowe i skateboarding

Opublikowano

Nick w grze: MaDoX

Imię:Wojtek

Wiek:15

Jak długo grasz w minecrafta:1 rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Poniewaz sie fajnie prezentuje na zdjęciach.

Zareklamujesz nasz serwer?:Jesli bd fajny to oczywiscie.

Kilka słów o sobie:Lubie grac w minecrafta.

Opublikowano

sr tamto bylo zle

 

Nick w grze:Gravul,Creeper

Imię:....

Wiek:16.18

Jak długo grasz w minecrafta:od 1.1

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:wydaje sie fajny.

Zareklamujesz nasz serwer?:Jak jakis kolega bedzie chcial wejsc oczywiscie.

Kilka słów o sobie:Nie lubie mowic o miesie

Opublikowano

Nick w grze:maciox2

Imię:Maciek

Wiek:15

Jak długo grasz w minecrafta:od pierwszej alphy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Lubie serwery rp i często na takich serwerach gram lecz nie zawsze jest dobre towarzystwo,wiec liczę że tu bedzię.

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak,mam pre-maid team do mc więc z 5 osób może dojść.

Kilka słów o sobie: Cóż jestem dość dobrym informatykiem,zajmuję się grafiką,przerabianiem i składaniem filmów,uczę się języka c++ i lączeń szeregowych pod silniki do gier.

Posiadam mikro więc chętnie wbije na ts lub vt.

logodgc.png

 

Zbieram +

Opublikowano

Nick w grze: Urs0

Imię: Piotrek

Wiek: 21

Jak długo grasz w minecrafta: okolo roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: wygląda ciekawie

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

Kilka słów o sobie: Lubie pływać i grać w tenisa

Opublikowano

Nick w grze: NoFree2Kill

Imię: Robert ^^

Wiek: 16 xD

Jak długo grasz w minecrafta: od 1.5

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Chce pograc na serwie bez lagow itp.

Zareklamujesz nasz serwer?: Nic za darmo xD Może tak xD

Kilka słów o sobie: nie powiem prywatna sprawa ;p xD

Proszę o dodanie mnie do wl ;)

mca.png
Opublikowano

Nick w grze:forkerer

Imię:Kamil

Wiek:14

Jak długo grasz w minecrafta:Około 1 roku, mam kupionego oryginalnego.

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze:Ponieważ zapowiada się świetnie

Zareklamujesz nasz serwer?:Wśród znajomych

Kilka słów o sobie:Interesuje się grami komputerowymi, i ogólnie komputerami ;p

×
×
  • Dodaj nową pozycję...