Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy W Kbocie Jest Gdzies Zapisany SID


Artur1234577

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem NIE bo ja tego nigdzie w plikach nie znalazłem - Kbot to nie bioBot gdzie jest wprost widoczne a jeśli "kamieniarz" twierdzi inaczej to może się wypowie dokładniej :rolleyes:

 

Zbieram ( + )

Opublikowano (edytowane)

Jest zapisane. Kliknij tego buttona: http://screenshooter.net/3813660/jqgcown

Tylko że to Cię loguje na konto

 

Ta opcja faktycznie pozwala się zalogować na konto w trakcie pracy bota ale czy to świadczy o tym że przez SID ? I czy ten sid jest gdzieś zapisany? Myślę że nie :rolleyes:

 

PS nazwa i hasło jest zapisane w folderze .Ibot w pliku reopen.properties i to tyle

 

Zbieram ( + )

Edytowane przez ingbank
Opublikowano

Ta opcja faktycznie pozwala się zalogować na konto w trakcie pracy bota ale czy to świadczy o tym że przez SID ? I czy ten sid jest gdzieś zapisany? Myślę że nie :rolleyes:

 

PS nazwa i hasło jest zapisane w folderze .Ibot w pliku reopen.properties i to tyle

 

Zbieram ( + )

 

Kliknij i przypatrz sie linkowi dzięki któremu kbot sie loguje na twoje konto:

serwer.darkorbit.bigpoint.com/indexInternal.es?action=internalStart&dosid=SID

To oczywiście nie jest logowanie przez SID?

PS. te Zbieram ( + ) wstaw se do sygny ;)

Opublikowano

Kliknij i przypatrz sie linkowi dzięki któremu kbot sie loguje na twoje konto:

serwer.darkorbit.bigpoint.com/indexInternal.es?action=internalStart&dosid=SID

To oczywiście nie jest logowanie przez SID?

PS. te Zbieram ( + ) wstaw se do sygny ;)

 

Rozumiem że dyskusje i różnice zdań powinny być na temat i konstruktywne by coś na forum wniosły :) pytanie było proste czy i gdzie jest zapisywany SID w KBot... a więc wiesz czy nie ?! Cała reszta nie ma znaczenia B)

 

Ja na tym kończę bo to nic nowego nie wniesie a zrobi się spam

Opublikowano

Rozumiem że dyskusje i różnice zdań powinny być na temat i konstruktywne by coś na forum wniosły :) pytanie było proste czy i gdzie jest zapisywany SID w KBot... a więc wiesz czy nie ?! Cała reszta nie ma znaczenia B)

 

Ja na tym kończę bo to nic nowego nie wniesie a zrobi się spam

 

Na pewno SID jest zapisywane w jakiejś zmiennej.

Gdyby tak nie było bot nie mógłby nas przerzucić na stronę darkorbit przez sid(bo w linku jest sid)

 

Masło maślane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...