Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival + RPG [No-Premium] [No-Wł] [200slots] [Dedyk] [24/7]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0jrhou9tmg4no3d6i3a.png

 

Witam,

Znajdujesz się w prezentacji porządnego serwera posiadamy wspaniałą maszynę i serwer!

Na serwerze każdy znajdzie swój kąt. Możesz grać na survivalu a możesz grac na działkach..

Ty wybierzesz gddzie zamieszkasz!

kbgyc3d14d2vv9w66al6.png

 

Serwer: Dedykowany

Procesor 4x 2.66+ GHz

Ram 16 GB

Łącze internetowe: 100mb/s

IP TeamSpeak3 94.23.253.207

IP Serwera: 94.23.253.207

Whitelist: OFF (wyłączona)

Premium: Nie

Slotów: 200

Online: 24/7

Mapy: Survival (mapa na przetrwania) , RPG (spokojne życie w mieście) , Piekło.

Start: Serwer ruszył 30 sierpień 2011 , godz 21:00

Pluginy: mcMMo, BorderGuard, jobs, iConomy, ChestShop i wiele innyc

 

ag0tei9wu6mrhkyng4vk.png

 

 

 

coy7lbmeh4ub80yldsrp.png

2mixwyowal6rjaqqnm0e.png

ycdhxk0izd4y3pa6gikx.png

vk9t56o3cob3524vqevw.png

wubxbo0ujuyfi3anqq6.png

qvcwq06dwkvdiovuepz.png

aucewn2d0fg2uq6p7vn.png

gdc3pqbaxvpksvgm6740.png

935ggtr0ksh6z2jmc1lb.png

mj2zwslc7fppalkj8c.png

 

 

 

1elnnfmg1sjzswe3l2.png

 

 

Gra na naszym serwerze polega na tym aby zacząć grę na survivalu stworzyć domek w jaskini.

Stworzyc skrzynie , crafting , piece... sprzedać zdobyte surowce i zarobić na nich kase.. dojsc do pracy.

Gdy zarobimy trochę kasy możemy kupic działkę na drugiej mapie na mapie z miastem.

Znajduje się tam dużo gotowych kamienic wielkich domów ,które będę sprzedawane za sporą sumę..

jezeli nie masz wystarczająco pieniędzy możesz kupić działkę kawalek za miastem z cuboildem 15x15 za 15tyś.

Pieniądze na dzialke 15x15 idzie zarobić bardzo szybko... 1-2h. Dlaczego działki 15x15 sa płatne? dlatego ,że

ktoś może wbić na serwer wziasc działkę i potem sobie powie a nie gram ide na inny serwer potem syf usuwanie

działek z nieaktualnymi datami itp. w ten sposółb nie znudzicie sie tak szybko.. Tak samo w życiu realnym aby kupić działkę

pod dom musimy za nią zapłacić..:) Tylko w grze surowce mamy za darmo.

 

W mieście mieszkają bogaci gracze ,którzy aktywnie graja na naszym serwerze ceny gotowych domów to ceny 100tyś i w górę..

zależy od wielkości domu bądz też tak zwanej kamienicy lub pałacyku.

 

Zapraszamy do toru przeszkód

/warp gra -->łatwa

/warp gra2 --> trudna

Radzę bez itemów nagroda kilof,siekiera,miecz lub łopata(diamentowe)

 

 

FAQ

 

 

 

Jak szybko zarobic pieniądze?

- dołączyc do pracy

- sprzedawac surowce do sklepu na spawnie

- kupic supervip ,który otrzymuje w komplecie 100tys itp.

 

Czy serwer oferuje jakieś eventy/zabawy ?

- tak tworzymy różne tory przeszkód.. skaczemu przez przeszkody.. jeżeli przejdziemy tor

otrzymujemy od admina jakieś atrakcyjne itemy.

 

Czy można mieć działkę z kolega?

- Tak

 

Gdzie jest teleport do drugiej mapy?

- Rozejrzyj się na spawnie... jest ścieżka ,która prowadzi do przycisku.

 

Gdzie są wolne działki te za 15tyś?!!

- teleportujemy się na mape z miastem idziemy ścieżka do domków a potem ciągle skręcamy w prawo aż za mury..

obok murów będą działki albo wpisujemy /warp dzialki

 

Czy gracz ma jakieś komendy ?

- Tak, /spawn , /sethome , /who itp.

 

Czy moge wspomóc serwer, co dostane w zamian?

- Tak istnieje forma dotacji na serwer możecie wspomóc serwer za pomoca przelewu oraz sms.

możecie kupic VIP'a oraz SuperVIP'a. Szczegółowe informacje na naszym forum.

Link do forum dostaniecie na serwerze gry na czacie

 

Jak dojsc do pracy i wyjść?

/jobs join <nazwa-pracy> - wchodzimy do pracy

/join leave <nazwa-pracy> - wychodzimy z pracy

Dostępne prace: Drwal , Gornik , Farmer rybak , Kolumbijczyk

 

Czy mozna miec cuboild na mapie survival?

- Tak, vip otrzymuje go gratis. vip 50x50 a supervip 100x100.

- mozna też dołączyc do gildii

 

Czy na serwerze sa gildie?

- Nie, jeszcze gildie może stworzyć administrator tylko. Jeżeli grupa 5 osób się zbierze i po prosi o gildie

na naszym forum to otrzyma gildie oraz dzialkę z cuboildem 30x30 na mapie survival.

 

Kupiłem gotowy domek w mieście mogę go przebudować?

- Tak

 

Czy muszę podpisywac swoją działke w mieście?

- Tak, nick + data (date musisz aktualniać)

 

Czy mogę zbudować sobie domek na mapie survival?

- Tan, ale licz sie z tym ,że inni mogą ci go rozwalić

 

Czy wszędzie jest pvp włączone?

- Nie, mapa z miastem potwory , pvp OFF na survivalu wszystko włączone

 

Kto rządzi serwerem ??

- kierzek1: Załozyciel

- S0NikX: JuniorAdmin

- Qip: JuniorAdmin

- Banita: JuniorAdmin

- W planach jest jeszcze jeden moderator lecz mój znajomy ,którgo znam kilka lat ^^

 

Czy moge zostac moderatorem gry?

- Nie, na razie nie portzebujemy gdy będzie potrzeba ogłosimy nabór.

 

Znam fajny plugin wgracie go na serwer?

- Podaj nazwę lub link do niego na naszym forum ,a my sie naradzimy czy go wgrać.

 

Potrzebujecie grafika ?

- Tak , może sie przydać do stworzenia stylu forum itp. w zamian za wynagrodzenie w grze.

 

Zrobiłem filmik o serwerze otrzymam cos w zamian ?

- Tak , jeżeli filmik jest ładny otrzymasz drobny upominek w grze!

 

Czy dostane coś na start?

- Nie, ale jeżeli przejdziesz mini tor przeszkód ,który jest przy spawnie otrzymasz jedną wybrana rzecz.

(do wyboru: kilof , siekiera , łopata lub miecz wszystko diamentowe)

 

A jak przejde 2 razy tor ?

nagrode otrzymujesz raz. Tor przechodzimy raz na 24h.. każdy co 24h może sprobować swoich sił ^^

 

Pytanie ,które są poniżej ignorujemy:

Admin dasz coś?

Admin steleportujesz?

Admin zbudujesz mi coś?

itp.

Możemy pomóc jedynie osobom ,które wspomogły serwer np.

wyrównać teren. postawić szybko mury , wylać lawe wokół zamku.

lecz nie dajemy vipom itemów.. daje tylko te ,które przysługuja im

za dotacje.

 

Czy serwer szybko nie padnie?

- Nie, serwer jest opłacony 3 miesiące do przodu.

Laguje mi wasz serwer?

- jeżeli chcesz postawic nam takie pytanie sprawdz najpierw czy to nie jest twoja

wina.. serwer może czasami lagowac gdy admin równa teren lub robi reload co zdarza się

bardzo rzadko...

 

 

 

 

 

Szukasz fajnego serwera? Dla siebie i kolegów?

Znalazłes zapraszamy serdecznie do gry.

Jeżeli serwer się nie podoba trudno znajdz inny ,który

przypadnie ci do gustu. Nie zmuszamy nikogo do gry!

 

I jeszcze raz zachęcam gorąco do gry, Pozdrawiam!

 

 

 

 

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Serwer do bani nie polecam...Zjebana administracja...

kaktusiarnia 50x20 . 2 pietro robilem a tu przeszedl admin i skasował całość bo niby laguje serwa..to co to za serwer ze kaktusiarni nie mozna miec bo laguje..

 

Pozdro Shawins

Opublikowano

Serwer do bani nie polecam...Zjebana administracja...

kaktusiarnia 50x20 . 2 pietro robilem a tu przeszedl admin i skasował całość bo niby laguje serwa..to co to za serwer ze kaktusiarni nie mozna miec bo laguje..

 

Pozdro Shawins

 

Przepraszam chyba serwer pomyliłeś.

 

@edit

 

Czemu gdy wpisuje hero niemoge wybrac zadnej postaci ?? a macie mcMMO

 

nie ma na serwerze klas. tylko statystyki postaci umiejetnosci typu wykopaliska

 

 

@edit

 

zapraszam na

 

/warp gra

 

ale lepiej bez eq kto przejdzie ten tor otrzyma drobny upominek ^^

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...