Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miecz Egzorcysty Czy Nimfa...


yamagashi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema gram WP-ekiem i nie wiem czy kupić egzorcyste czy nimfe cena ta sama ale sam nie wiem... doradzicie?

lolek8yz1.gif

 

Piękna co? xD

 

searchb.png

Opublikowano

A i jeszcze jedno pytanko za ile stoi małż na qyyt2?

 

Już nie trzeba poszła za 140 kk OMG xD

 

Ps:Idę na zakupy <jupi>

lolek8yz1.gif

 

Piękna co? xD

 

searchb.png

Gość Mounthains
Opublikowano

nimfa ładniej wygląda na woju niż na surze lepiej egzo weź

Opublikowano

UP ma racje ale dla WP nie jest potrzebny magiczny tylko 12 inta w mieczu jest piekne bo do czarowanego daje 70 dmg ok.

Pomogłem? Daj + !! :)

Opublikowano

UP, dla BM jest SZPON!

Ja także się zastanawiam po co ten egzo. Jak się nie mylę, to ma speed bojowego i dmg nimfy. Czyli połączenie - tych broni. Egzo to taki słabszy bojowy.

Opublikowano

Kupiłem egzorcystę i mam fajne hity ~1100-1200 ile dodaje aura wartości ataku na P, bo mi czarowne +700

lolek8yz1.gif

 

Piękna co? xD

 

searchb.png

Opublikowano
Nimfa ma wieksze DMG i jest szybsza heh, no i ladniejsza

i mówi to osoba która myśli że czrowana zbroja nic nie daje

@Topic

egzorcysta lepszy tańszy lepiej wygląda na surze

a siłe ataku ma tylko niższą o 5-8

a magiczne ma lepsze

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Opublikowano

Co do miecza zależy to też od bulidu jeśli masz bulid do expa z konia to ja zamiast tych 2 mieczy mogę ci fms polecić

Sam na pelu biegałem z fms +8 37 średnie 2 kd +4 do 70 lvl potem już skończyłem grę.

Tak wiec według mnie fms +9 ze średnimi około 40 bije na głowę egzo do +8

Złamanie Regulaminu

Opublikowano

No tak do lania z boja... Ale jeśli grasz WP masz w egzo +12int/+12siły i 10% kryt to też jest lajt... w Fmsie ten ból, że albo zmieniasz sr i bony(na privach) aż siądą idealne albo masz bdb sr i słabe bony...

Opublikowano
To dla WP nimfa bez porównania lepsza.

Ta ty chyba nigdy niewidziałeś egzorcysty

Co do nimfy i egzorcysty

Nimfa - http://images46.fotosik.pl/163/3f9d2bcd86c87815.jpg

Egzorcysta - http://images43.fotosik.pl/162/9fab238aed1f65fd.jpg

 

o wiele większy dmg w nimfie(hahaha)

Egzorcysta tańszy, ładniej wygląda na surze lepszy od nimfy

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...