Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak powiększyć raty serva sf2010?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwiększyc raty ... Nie umiesz ? na npc masz tuty jak to zrobić :)

 

1. Otwieramy Navicat.

 

2. Łączymy się z bazą naszego serwera.

 

3. Wchodzimy do zakładki player i robimy duplikat tabeli mob_proto. Duplikat powinien mieć domyślną nazwę mob_proto_copy.. jeśli tak nie jest - zmieniamy na właśnie taką.

Zmniejszono 94% (oryginalne wymiary 763 x 591) - kliknij by powiększyć do normalnych wymiarów

 

4. Włączamy edytor zapytań.

 

5. W naszym edytorze należy wpisać odpowiednią frazę w połączeniu w pewnym sensie z działaniem matematycznym. Daną wartość wpisujemy w przypadku expa po zwrocie "exp=exp", a w przypadku yang po zwrotach "gold_min=gold_min" i "gold_max=gold=max". Przykładowo, jeśli chcę zwiększyć PD, które leci z potworów o 10000 wpisuję

 

UPDATE player.mob_proto_copy SET exp=exp+10000 ;

 

Można też odejmować exp, ale w tym przypadku zamiast znaku "+" wpisujemy "-".

 

Natomiast gdy chcę zwiększyć PD dziesięciokrotnie (x10) wpisuję:

 

UPDATE player.mob_proto_copy SET exp=exp*10 ;

 

 

A gdy chcę zmniejszyć napływający exp o 5 razy, wpisuję:

UPDATE player.mob_proto_copy SET exp=exp/5 ;

 

 

Ta sama zasada jest w przypadku dropu yang, z tym że kod jest trochę inny.. np. jeśli trzykrotnie zmniejszam drop yang wpisuję:

UPDATE player.mob_proto_copy SET gold_min=gold_min/3 , gold_max=gold_max/3 ;

 

 

Można wpisać frazę na expa i na yang za jednym razem, z tym, że musimy je zapisać jedno pod drugim.

 

 

6. Gdy już wpiszemy co i jak chcemy zmodyfikować naciskamy na "Wykonaj".

 

 

7. Jeśli wszystko zrobiliście dobrze.. powinien wyświetlić się komunikat z liczbą i czasem zmienionych rekordów.

 

8. następnie usuwamy oryginalny "mob_proto". Jeśli już to zrobimy.. zmieniamy nazwę naszej edytowanej tabeli z "mob_proto_copy" na "mob_proto".

RPK RAZEM PONAD KILO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...