Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zdobyć za darmo €G - bez AOL'a i proxy


kame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Wstęp

 

Witam! Czytałem trochę tematy "Sposób na zdobycie drimmów/eurogąbek" i zauważyłem, że sporo osób ma problem z programem AOL. Sam na całe szczęście nie jestem jego zwolennikiem. Postanowiłam napisać poradnik przy którym nie jest potrzebny AOL ani żadne proxy.

 

2. Co, gdzie i jak?

 

Wchodzimy na stronę http://hotspotshield.com i klikamy ten przycisk:

 

1.png

 

W zależności od przeglądarki dajemy 'Zapisz plik', 'Pobierz' czy coś w tym stylu.

Naszym oczom ukaże się plik DM-244.exe. Otwieramy go.

 

Proces instalacji:

 

W pierwszym okienku jakie nam się ukaże, program pyta o miejsce zapisu instalki.

Teoretycznie nic nie zmieniamy.

 

2.png

 

W kolejnym okienku pobiera się program.

 

3.png

 

Po zakończeniu pobierania wyskakuje kolejne okno. Zostawiamy domyślnie.

 

4.png

 

Klikamy ‘Next’.

 

5.png

 

Zgadzamy się na warunki...

 

6.png

 

Znowu klikamy ‘Next’.

 

7.png

 

Odznaczamy ptaszka, ponieważ nie jest to nam potrzebne. Klikamy ‘Next’.

 

8.png

 

Jak wyżej, odznaczamy dwa pierwsze ptaszki i klikamy ‘Next’.

 

9.png

 

Wybieramy folder w którym zainstaluje się program. Ja zostawiłem domyślnie.

 

10.png

 

Wypakowuje się…(podczas instalacji program bedzie prosił o zatwierdzenie instalacji dodatkowych sterowników my tylko klikamy instaluje we wszystkich okienkach które wyskoczą)

 

11.png

 

Instalacja zakończona sukcesem. Nareszcie! Klikamy ‘Next’.

 

12.png

 

Teoretycznie nic nie odznaczamy. Jednakże jeżeli nie chcecie mieć skrótu na pulpicie, odznaczcie drugiego ptaszka. Klikamy ‘Finish’.

 

UWAGA! Po uruchomieniu programu, następuje zmiana IP!

 

13.png

 

Zmiana IP:

 

Po uruchomieniu programu otworzy nam się nowe okno w przeglądarce. Nic nie dotykamy. Po udanej zmianie IP, okienko będzie wyglądać jak na poniższym screenie.

 

14.png

 

Jeżeli nadal nie jesteś pewny/a czy to rzeczywiście działa, polecam wejść na stronę http://whatismyipaddress.com/.

 

PS. Jeżeli po wejściu na stronę google.pl wyskoczy ci takie okienko, naciśnij 'Anuluj'.

 

15.png

 

Wyłączanie programu:

 

1. W okienku Hotspot Shield klikamy 2x Disconnect.

 

2. Klikamy ikonę na pasku zadań prawym przyciskiem myszki i naciskamy 'Disconnect/OFF'.

 

Ponowne włączenie programu:

 

Klikamy prawym przyciskiem myszki na ikonę HSS na pasku zadań i naciskamy 'Connect/ON'.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poradnik autorstwa użytkownika kame.

Zakaz kopiowania, wykorzystywania i przetwarzania bez mojej zgody.

 

Chętnie odpowiem na wasze pytania! Jednakże liczcie się z tym, że na wszystko odpowiedzi nie znam.

 

 

 

*- Program ten jest darmowy, dlatego też korzystanie z niego wiąże się z różnej treści reklamami. Jeżeli korzystasz z dwóch przeglądarek (jak w moim przypadku), co jakiś czas może się włączać druga z reklamami oraz z (zawsze!) jakimś filmikiem.

Opublikowano

No, no ja także nie lubię AOL'a masakryczne mulenie w godzinach po południowych. Za TuT'ka dam + ;)

 

Potem spróbuję coś zarobić :P

Opublikowano

Mi ten program nie działa. Nadal mam PL IP (dobrze skonfigurowałem program)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mi ten program nie działa. Nadal mam PL IP (dobrze skonfigurowałem program)

 

Musi działać przeczytaj mój tutek jeszcze raz dokładnie a zrozumiesz w czym tkwi błąd.

Opublikowano

powiem tak:

 

1.Znałem jest to BAAAARDZO stary sposób robiłem to na CF 8)

2.HotSpotShield JEST PROOOOO do zmiany ip

 

3.

aha

 

Komentarz zbędny = spam = warn

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odkop... Wg. mnie nie potrzebny bo @2up załapie prawdopodobnie warna za spam ;)

 

Zamykam

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...