Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odblokować Konto w grze łowisko


kame

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam opisze wam jak na 100% odblokowac konto które wam zablokowali za używanie botów.

 

A więc należy napisać wiadomość do Supportu JET wystarczy wejść w gre łowisko i u góry nad grą macie przycisk pomoc

 

Nastepnie wyświetli się formularz.

 

I wpiszecie tam swoje dane:

 

1. Imie

 

2. Email

 

3. ID gracza -czyli (person.3f8758f95*******)

 

3. Prośbe o odblokowanie konta.

 

I sprawa druga dla wszystkich mam kilka informacji a więc:

 

- bot nie blokuje konta

 

- chatengine na spowalnianie nie blokuje konta

 

- bot+ CH (na spowalnianie) nie blokuje konta

 

- bot+CH (na wieksza ilosc enegii) blokuje konto

 

- CH (na wieksza ilosc energii) blokuje konto

 

Sam testowałem na kilku kontach ale nigdy nic nie wiadomo.

 

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusika dziękuje pozdrawiam i udanych łowów ;)

 

Edit:

 

Na serwerach gry, uruchomiony jest system wykrywania graczy używających programów wspomagających (Cheat Engine i.t.p). Taki gracz dostaje Bana i widzi jak gra ładuje mu się do 26-28%. Inne powody tego błędu (mały odsetek) to problemy techniczne związane z serwerem gry.

 

Źródło: www.citygangs.pl; autor: myrad

Opublikowano

Ciekawe gdzie Ty widzisz rubryke na IDperson , chyba że ja mam magiczną pomoc ^^,

 

macie SS'a ode mnie

supportjet.jpg

OndteAw.png


Opublikowano

Na forum gry czytałem, że muszą odblokować przed upływem 72h (3dni)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Jak się dobrze orientuje to masa osób do nich pisze a oni nie mogą tego naraz ogarnoć tak więc się nie dziwie dlaczego tak długo czekam

Opublikowano

W zakładce temat nie ma takiej opcij do wyboru Prośba o odlbokowanie konta

 

Wybrałem temat gra nie ładuje się i w opisie napisalem proszę o odblokowanie konta i dałem swój id a oni mi na poczcie odpisali to co kiedys jak pisalem

 

-Witam, nasi specjalisty pracują nad rozwiązaniem tego problemu, ale pracy w tej sprawie dopóki trwa.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ehm. :D

To mój 7 to do waszych nic xD

Po prostu chce coś jeszcze zobaczyć, jak zadziała to git. ("anty" ban na CE)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Uczeń
Opublikowano

Ehm. :D

To mój 7 to do waszych nic xD

Po prostu chce coś jeszcze zobaczyć, jak zadziała to git. ("anty" ban na CE)

a ja powiem tyle. ze ten suport ich nic nie robi ja juz 3 razy pisalem od 40 paru dni mam 28% i nie cheatowalem , poprostu mam bana i tyle i nikt z tym nic nie robi :]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeżeli ktoś dostał bana za boty lub CE może się pożegnać z grą

oficjalna odpowiedz i-jet

Witam,

 

 

Problem z ładowaniem gry został rozwiązany przez twórców gry. Jeśli nadal występują problemy z ładowaniem, wtedy prosimy spróbować użyć poniższych instrukcji i ponownie wejść do gry.

http://support.i-jet.net/knowledgebase/language/polski/faq/technical-questions/cookies-clearing-cache-and-cookies.html

Jeśli to nie pomaga: niestety, w tym przypadku to najprawdopodobniejsze jest ban za używanie bota.

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...