Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Legalność plików serwerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Wyjaśniło się coś odnośnie legalności plików serwerowych (chińskich) ?

 

np dlaczego serwery prywatne nie są zamykane?

 

Pisał ktoś do YMIR'a o dokładnie informacje jak to jest?

 

Ja otrzymałem tylko odpowiedź od GF, że w sprawie chińśkich plików serwerowych mam się zgłosić do YMIR'u.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Pliki są nie legalne ponieważ są wykradzione z serwera Metin2.SG(mówimy o plikach 2011-2010).

 

Ymir nie zamyka polskich serwerów z powodu dalekiej podróży do Polski. Nie opłaca się wytaczać spraw za każdy serwer nawet hamachi.

Opublikowano

Ale ja nie mam chomika. xD

 

Dzięki, takich odpowiedzi się spodziewałem. :P

 

Swoją drogą dziwie się że GF jakoś nie wymusza na Ymirze zrobienie czegoś z privami, już koniec tych pamiętnych czasów kiedy to PL był jedynym serwerem, myślę że odnotowali z tej okazji jakieś straty, szczególnie że ciągle jest 25 serwerów i większość otwartych a kiedyś to był rzadki widok.

Opublikowano

Ale ja nie mam chomika. xD

 

Dzięki, takich odpowiedzi się spodziewałem. :P

 

Swoją drogą dziwie się że GF jakoś nie wymusza na Ymirze zrobienie czegoś z privami, już koniec tych pamiętnych czasów kiedy to PL był jedynym serwerem, myślę że odnotowali z tej okazji jakieś straty, szczególnie że ciągle jest 25 serwerów i większość otwartych a kiedyś to był rzadki widok.

 

Privów jest tyle, że robienie spraw byłoby nieopłacalne...więc Ymir sobie to odpuszcza.

I tak na pl gra mnóstwo graczy sporo z nich kupuje sm + jeszcze do tego ich zarobek z yang na allegro...

Opublikowano

W celu uniknięciu zbędnego spamu, zamykam temat. Gdyby autor chciał, żeby go otworzyć to zapraszam na pw.

 

Zamykam :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...