Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Combat Arms] Opis Hired Guns (blood money)


Gość Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ca322daa8dd5455a6fbdb63.gif

 

Witajcie! Pewnie każdy z was wie co to za tryb gry. Tak więc przejdę do rzeczy.

W tym modzie, można najszybciej nabijać lvl i kd. Jak? Zaraz wszystko wytłumaczę.

Oczywiście do wystartowania gry musi być 6 osób, także po wystartowaniu trzeba kicknąć.

Uważajcie na duże rangi, i podejrzanych graczy bo mogą zraportować.

 

81a487206aaf32f4b76eb05.gif

 

Masz małe ratio a chciałbyś mieć większe? Jest to bardzo proste.

 

Potrzebujemy :

 


  •  
  • 4 graczy, którzy na pewno nie raportują Ciebie(najlepiej osoby z klanu)
  • Elite (opcjonalnie)
  • Najlepiej bronie MG (chyba że ma się backpack na więcej miejsc)
  • Dla większego expa i gp zakładamy GP Pass (x%) i Exp Pass (x%)

 

59a8cec577e79b312581316.gif

 

W 1 oraz 2 rundzie, każdy bierze 20 sztabek bez zabijania.

W 4 rundzie, 2 osoby z przeciwnych teamie respią sobie najtańszych merców za 200 Money i je zabijają, a kolejne 2 osoby zabierają 40 sztabek, i czekają do 00:10 i wtedy donoszą. I tak do końca na zmianę.

 

663d880ad973c1546d9b7ca.gif

 

W drugim sposobie, jest więcej expa, ale potrzebujemy Elite.

 

W grze muszą być 3 osoby.

Od 1 do 2 rundy, 2 osoby z przeciwnych teamów zabierają po 40 sztabek i zabijają merce. Od 3 do 9 rundy, jedna osoba z teamu tamu 2 osobowego zabiera wszystkie sztabki i czeka do 0:10 i wtedy donosi.

Osoba która donosi sztabki, może również przywoływać przeciwnikowi.

 

36d448bbd450d8ca9aca076.gif

 

A teraz coś innego, szybki exp i nabijanie leveli.

Jest to bardzo proste.

 

Potrzebujemy :

 

  • 4 graczy, którzy na pewno nie raportują Ciebie(najlepiej osoby z klanu)
  • Elite (opcjonalnie)
  • Dla większego expa i gp zakładamy GP Pass (x%) i Exp Pass (x%)

 

59a8cec577e79b312581316.gif

 

W pierwszym sposobie możemy grać tak :

 

Pierwszą rundę przeznaczamy do zabijania bez brania sztabek (by zaliczyło).

Od drugiej do ósmej rundy bierzemy sztabki, każdy po 20 bez zabijania.

Ostatnią rundę przeznaczamy do zabijania, bez brania sztabek tak jak w pierwszej.

 

663d880ad973c1546d9b7ca.gif

 

W drugim sposobie, można grać inaczej, jest tyle samo expa, ale gramy dłużej.

W każdej rundzie na zmianę 2 osoby z przeciwnych teamów biorą po 40 sztabek, a kolejne 2 osoby się zabijają, z doniesieniem sztabek czekamy do 00:20.

 

a6c3e7c70d425016d8065fd.gif

 

Ostatni sposób, czyli expienie jednego gracza.

 

Teraz będziemy potrzebować elite, by mogły grać 3 osoby.

Od 1 do 9 rundy obaj gracze się zabijają, a jeden gracz ten który ma być expiony bierze w każdej rundzie po 80 sztabek, można zaczekać do końca rundy, i donieść sztabki np o 00:10.

 

 

To tyle, można naprawdę ładnie podbić kd i lvl.

Dla pewności by zaliczyło w każdej rundzie można zrobić kilka killi, postrzelać w ściany itp.

 

@Edit

 

Polecam też grać na platinium lub victorze, więcej expa.

 

 

Dziękuje za uwagę!

 

 

Poradnik w 100% napisany przez _Shadowlord.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Fajny poradnik ale ja wole grać QR za 10-15 min 3000 expa i to legalnie a tu można bana wyrwać łatwo bo GMy teraz nie śpią.

30589.png

Opublikowano

więcej opcji - wszędzie to samo w sumie...

 

Poradnik już był no ale wykonanie nawet niezłe

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

@up

Owszem był, ale tylko dla expienia, nawet nie wiedziałem podczas tego robiąc że jest taki, nie wzorowałem się na innych. Mam nadzieję że zostanie :P.

EXPmIpC.gif

Specjalista
Opublikowano

heh ameryki tu nie odkryłeś, sam tak pierwszego dnia grałem z klanem, ale lipa bo teraz GM wchodzi często na roomy

 

jezeli chcecie być mniej podejrzani to dajcie join mid combat off wpuście tylu graczy ile chcecie załóżcie hasło i jak dadzą ready to przed samym startem zdejmijcie (jak joim mid combat off to nikt nie wejdzie)

a potem wypierdolić tych co pomogli wystartować ;)

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

@Bezimienny

 

KD przyjdzie Tobie za zabijanie merców, zależy od którego sposobu, w najlepszym sposobie bez brania sztabek, ok . 500 killi nawet :). Tylko że musicie z kolegą bardzo szybko respić G1 G1 ciągle. I mogą sie zablokować jak stoisz na spawnie, i wtedy trzeba dać follow me.

 

@up

 

Może i tak, ale na quarantinkach nie nabija się KD :).

 

@EPE

 

Wiem że ameryki nie odkryłem, ale pewnie ktoś o tym nie wiedział.

Co do GMów to trzeba mieć na prawdę pecha by trafić na niego.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

1.

Może i tak, ale na quarantinkach nie nabija się KD .

Tak, a ja kurwa latam ..

Jak nie umiesz grać na QR to nie umiesz nabić tam K/D

2.Przestań nabijać posty tym refreshem ..

Ktoś wejdzie z Tutoriale to sie wypowie, twój nie musi być pierwszy jest masa lepszych tutoriali od twojego

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ile expa można dostać za taką grę?

Zależy od wielu czynników, ile masz killów/sztabek, czy masz exp passy, na jakim serwerze grasz, możesz dostaćnawet 5 tyś z exp passami, grając na platinium, tak bez niczego z 600 ;).

real-madrid-3.png

  • 3 miesiące temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Opis Hired Guns (blood money)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...