Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam Was wszystkich dziś postaram się wytłumaczyć, pokazać jak zacząć przygodę z grą Need For Speed World.

 

Coś o grze : Gra ta jest na bazie słynnych serii wyścigów samochodowych w grze tej występują mapy z : Nfs Underground 2, Nfs Most Wanted oraz Nfs Carbon. Gra jest całkowicie za darmo więc nie ma się co martwić. W grę gra się Online czyli z innymi graczami.

 

A więc zaczynajmy wpierw musimy zarejestrować się i pobrać ową grę.

 

1. Wchodzimy na stronę

To jest ukryta treść, proszę

2. W prawym górnym rogu na stronie naciskamy przycisk "ZAREJESTRUJ".

beztytuuydc.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

3. Teraz wystarczy wypełnić wszystkie pola. W Polu w którym pytają o wiek zaznacz, że masz 18 lat inaczej nie pozwolą Ci się zarejestrować. Zaznacz wszystkie "haczyki".

1324no.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

4. Znów przejdź na stronę główną by pobrać klienta gry.

malpa.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

5. Gdy pobierzesz klienta załącz grę, zaloguj się i graj !

 

Myślę, że poradnik jest dość przejrzysty napracowałem się nad nim wszystkie screen'y są z mojego komputera.

 

Życzę Wam miłej gry.

 

Prosiłbym o podpięcie tego poradnika.

 

@EDIT Przepraszam za ostatni screen nie wiem czemu jest takie białe.

Edytowane przez R!ck3r

cf92132b52ec3f9486a3b0870efbc115.gif

 

 

 

 

satabplayer.png

 

Nowy serwer MT2 ! Zapraszamy.

 

Nicki na prywatnych serwerach : Ricker, Rickers, Rickerx.

 

Osiągnięcia :

 

 

NexusMt2-Woj Body 87+ ON Rickers

MexiliaMt2-Woj Body 101+ ON Ricker

Metin2 PL-Woj Body 42+ ON (Ale nie gram). NSSK

Metin2 PL-Woj Body 49+ OFF Hacked. NSSK Astral

 

Możesz dawać i + i - szczerze pier***e to.

Opublikowano (edytowane)

A czy Ty grałeś w tego nfs'a?? Bo ja gram od początku open bety i nigdy nie widziałem ani kawałka mapy z Underground'a 2... Zarejestrować się chyba każdy potrafi, ściągnąć też.

 

Coś o grze : Gra ta jest na bazie słynnych serii wyścigów samochodowych w grze tej występują mapy z : Nfs Underground 2, Nfs Most Wanted oraz Nfs Carbon. Gra jest całkowicie za darmo więc nie ma się co martwić. W grę gra się Online czyli z innymi graczami.

Po 1 nie jest na bazie słynnych serii wyścigów, tylko należy do słynnej serii wyścigów, po drugie tak jak napisałem wyżej mapa jest tylko z MW i Carbon. Nie jest całkowicie za darmo, w grze występują mikropłatności, jednak zagrać za darmo można.

 

@edit. Białe pod ss'em jest dlatego, że nie zmniejszyłeś pola do rysowania w paincie.

Edytowane przez rafix151

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

Zgadzam się z @UP Rejestracja jest łatwa i nie ma potrzeby robienia takich tematów zwłaszcza że strona jest po polsku.

thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niedługo będą zakładane tematy typu: "Jak dołączyć do wyścigu", "Jak ukończyć misje: poszukiwanie skarbów"

 

Autor ogarnij się :P

Sam się ogarnij ;) Temat, jest dobry nic dodać, nic ująć, ponieważ niekażdy "umie" pobrać, zarejestrować się itp.

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

@UP zobacz na datę tego tematu jako kidMod powinieneś już go zamknąć a nie odświeżać.

thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

Opublikowano

Sam się ogarnij ;) Temat, jest dobry nic dodać, nic ująć, ponieważ niekażdy "umie" pobrać, zarejestrować się itp.

Znajdz mi jedna osobe (10+) ktora nie potrafilaby pobrać clienta i się zarejestrowac to oddam Ci moj 28 lvl .

Opublikowano

Znajdz mi jedna osobe (10+) ktora nie potrafilaby pobrać clienta i się zarejestrowac to oddam Ci moj 28 lvl .

Mój kolega xD

 

Zamykam, bo spam

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...