Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłaczenie licznika postów w zapowiedziach i dyskusjach metina


Czy jesteś za wyłączeniem liczenia postów w dziale zapowiedzi i dyskusje ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wy??czeniem liczenia postów w dziale zapowiedzi i dyskusje ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Do rzeczy , spam w tym dziale tworzy się dla nabicia postów , jedna użytkowniczka w temacie celastial-word (czy podobnie) nabiła 500+ postów nie twierdze że to spam ale ludzie pytają o pierdoły by nabić posty .

Opublikowano

Jeżeli Metiny sobie radzą to po co ?

Ale moim zdaniem z tego co wiem tam jest ostry spam ;p

Podziałało by im to na dobre

9368_gold.png

Opublikowano

Ale moim zdaniem z tego co wiem tam jest ostry spam ;p

Serwer spoko na 100% zagram

YEAH jestem drugi ze sygną hahaha xD

ładnie + dla ciebie

a apropo serwera zagram:)

Przesadzasz xD

Nie patrzeć moich postów ;(

Ja tu bez zdania xD

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Z jednej strony, dobrze.. A z drugiej strony, gorzej. Bo zapewne nie pisali by już zapowiedzi, bądź spamili by w publikacjach.

 

 

Na nie.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Wczoraj poleciało tyle warnów od Dasha w zapowiedzi FurionMT2 czy jak to tam było, że jestem na tak z tą propozycją.

Warny nawet domyślam się że będą leciały po usunięciu zliczania postów ;)

Te koxy nawet nie zauważą że jest usunięte zliczanie postów i dalej będą napierdalać.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Wczoraj poleciało tyle warnów od Dasha w zapowiedzi FurionMT2 czy jak to tam było, że jestem na tak z tą propozycją.

Jak sobie nie radzimy najlepiej wprowadzić utrudnienie dla userów, nie dla nas. ;d

przejrzałem kilka stron u Joaquina na profailu i jak był ostry spam to dawał np:

To jest ukryta treść, proszę

Więc wystarczy trochę chęci i pomyślunku, aby wilk był syty i owca cała.

Jestem na nie, szczególnie, że moderatorzy ciągle trzymają się w twierdzeniu, że oni ogarniają ten dział...

Opublikowano

Nie mój dział, ale na tak. Słyszałem, że jest tam większy spam niż w pogaduszkach :D

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Gdybyśmy szli tym tokiem rozumowania to w Publikacjach/Serwerach zagranicznych/Serwerach hamachi tez trzeba byłoby wyłączyć nabijanie postów.

 

Od tego macie opcje banowanie na posty żeby jej używać, gdy user mocno spamuje.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Gdybyśmy szli tym tokiem rozumowania to w Publikacjach/Serwerach zagranicznych/Serwerach hamachi tez trzeba byłoby wyłączyć nabijanie postów.

 

Od tego macie opcje banowanie na posty żeby jej używać, gdy user mocno spamuje.

Ale najwyraźniej komuś się nie chce, w sumie nie dziwię się jeśli moderatorzy mają staż półmiesięczny. Nie ma tam osoby doświadczonej. A jak x070x chce wam pomóc to macie go w dupie ;-)

 

Z wyrazami szacunku J.P

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano (edytowane)

Ale na co to ?

Widzisz spam - raportujesz, a my dajemy warna.

 

I tak czy było by tam naliczanie czy nie i tak by spamili.

 

Na nie.

 

 

@down

Polityk?

Nigdy w życiu!

Edytowane przez Dash

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Ale na co to ?

Widzisz spam - raportujesz, a my dajemy warna.

 

I tak czy było by tam naliczanie czy nie i tak by spamili.

 

Na nie.

No, widzę cię jako polityka. Też przyjmują zasade "napiszcie, że droga się zepsuła to załatamy".

Tutaj "Napiszcie, że ktoś piszę durne odpowiedzi to zwarnujemy".

Szkoda, że obie metody generalnie o kant dupy mozna rozbić ;-(

 

Jeszcze bym zrozumiał, jakby te rozmowy tam miały sens ale to jest piaskownica dla 12 latków ;-(

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...