Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craft Your World [Survival] [ No premium] [hamachi] [własny generator map ]


kkrzesi97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CRAFT YOUR WORLD 1.1

Wielkie ogarninie serva !!!

 

Sprzęt:

AMD X6 2,8 GHZ - procesor 6 rdzeniowy

Dysk: 1 Tb

Grafika 2Gb geforce GTX 560

 

 

SERVER : Hamachi:

sieć : mc.CraftYourWorld.pl

mc.CraftYourWorld.pl2

hasło : 54321

IP : 5.181.204.69:25564

 

Pod minecrafta 1.1.0 .W tej chwili potrzebna jest pomoc przy ogarnianiu oraz szukamy nabywców VIPa (chętni pisać na pw) aby wykupić dedyka- otwarcie w ferje (Łódzkie)

 

Filmik niedostępny - narazie

 

 

 

 

:D

Tak jak pisałem w temacie zmieniony jest generator map na bardziej EPICKI !!! laugh.gifbiggrin.gif

 

HEAD ADMIN : kkrzesi97

ADMIN : norbiim - u niego możecie sie dowiedzieć o Vipie

ADMIN: Ozmosh

Pluginy:plugine.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jeśli grać nie będziesz poprostu nie wchodź , i nie rób łaski że będziesz grał . (mam na myśli hamachi )

 

Admin nie daje:

- itemów

-op

 

Vip , Kidmod , Moderator dostaje gracz który bardzo zasłużył się serverowi np. dawał linki do pluginów, zbudował własnoręcznie wiele budynków itd.

 

 

 

 

Nie wierzysz zobacz opinie \/

kkrzesi.png
Opublikowano

Serwer Bajka!!!! polecam w 100% zajebista mapa 0 lagow przekurwamulfonisty ten serwer!!! Polecam naprawde warto zagrac

d4dee8977ed74240bd1e1554b8bc30b9.0.gif

47e6fd6330be4961bc25b48db0f55718.0.gif

 

Zbieram - dawac...

Opublikowano

Ten serwer jest EPICKI !

1.Super admin ;)

2.Zaje*** mapa;)

3. Niema Lagów:)

Daj + , proszę Cie. To nic nie kosztuje , daj + , a odwdzięcze się!!

Opublikowano

Dobra więc zaczne Too tak Lagi na maxa! Admin nie ogarnia ich no moze i powiedzial ze ogarnia ale wcale nie ogarnoł !

Gdy weszlem na serwa od razu dead... lagi jeszcze raz prze ch*j

Opublikowano

Serwer świetny,lagów brak,admin w miarę :]

 

@up lagi byly jak weszedles bo bawilismy sie ze swiniami i giantami (ponad 200 świnek <3)

Opublikowano

Dobra więc zaczne Too tak Lagi na maxa! Admin nie ogarnia ich no moze i powiedzial ze ogarnia ale wcale nie ogarnoł !

Gdy weszlem na serwa od razu dead... lagi jeszcze raz prze ch*j

 

No sorry jak sie ma ping 1000 to sie nie dziw

kkrzesi.png
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...