Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

craftlive, dedyk [24gb ram, procesory 4x2x2.4], no WL (na razie),


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciał bym was wszystkich serdecznie zaprosić na nowo otwarty serwer minecraft.

Serwer jest kontynuacją innego serwara z którego wynieśliśmy wiele doświadczeń.

 

Serwer ma być odwzorowaniem realnego świata, pvp on, wiezienie, firmy, pieniadze, podatki, sklepy, prad, urz. miejskie i wiele więcej.

Na początek możesz poprosić o mieszkanie socjalne (darmowe), z czasem zarobisz na własną działkę, firmę, pracowników etc.

 

Wybaczcie nam niedociągnięcia, trudno jest zapanować nad tak skomplikowanym systemem gry, szczególnie kiedy adminów jest tylko od 3.

Nie prowadzimy rekrutacji na modów ponieważ przejechaliśmy się na tym parę razy, będziemy rekrutować z gry jeśli ktoś nam się spodoba ale nie liczcie na to, nie proście o to, nie pytajcie o to.

 

Dzisiaj 1 admin poszedł na imprezę, drugi ma jakieś ważne zajęcie, a ja nie chcę siedzieć sam więc też spadam dlatego nie dostaniecie już dzisiaj mieszkania socialnego, pracy w urz. miasta, działki firmy itp.

Możecie za to wejść i zarabiać sprzedając w sklepie (1 piętro), a jutro za te pieniądze kupić sobie działkę i pozwolenie na budowanie.

 

Życzę dobrej zabawy.

 

188.165.249.69

 

http://imageshack.us/photo/my-images/28/beztytuukom.jpg/

Opublikowano

Aha i nie plujcie sie o to że was ktos zabil, ukradl wam cos albo cos tam innego.

Nie ma teraz administracji, a żeby kogoś zamknąć do więzienia to adm. jest potrzebna (kwestie techniczne).

Unikajcie pk-czy dzisiaj lub róbcie screeny, filmy i wysyłajcie jutro do mnie na gg 10780097 jako dowód.

Opublikowano

Jeden z lepszych serwerów na jakich grałem, podoba mi się ten rodzaj serwera, przy większej ilości graczy nie ma klatkowania. Co do teamu serwa - jak na każdym większym serwerze, trzeba niestety kilkakrotnie o coś prosić, ponieważ admin czasami nie doczyta. :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...