Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka, mam problem z FF.au3..

 

Otóż..

 

Na początku skryptu daję oczywiście:

To jest ukryta treść, proszę

 

Każdy to zna, xD

potem pobieram wartość HP z pewnej gry przeglądarkowej..

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Pobrana wartość wygląda tak: 100/100

Ja chcę tylko pozostałe HP, czyli (100)/100 w nawiasie mnie tylko interesuje..

Więc..

To jest ukryta treść, proszę

 

I tutaj właśnie problem ^_^

Co bym nie zrobił, zwraca mi zawsze takie same HP..

Nawet, gdy w przeglądarce, aktualnie mam inne -.-

 

To jest ukryta treść, proszę

nie działa...

 

Działa tylko ponowne połączenie się z MozReplem, czyli:

To jest ukryta treść, proszę

 

Ale to bardzo, bardzo, bardzo spowalnia skrypt..

 

Tutaj pytanie, czy da się to obejść jakoś???

 

#Edit

 

Dużo razy to testowałem ;d

 

Przykładowy kod z moich testów..

To jest ukryta treść, proszę

 

Wynik testów ;d

83087813.png

 

Pokazuje tą samą wartość, nawet gdy zmienię stronkę na google ;d

Ktoś coś rozumie z tego? :D

Edytowane przez M4niak
Opublikowano (edytowane)

Cholera, nadal to samo..

Zwraca wartość, której nie ma..

 

 

57683785.png

 

 

 

Pokombinuję jeszcze, jak się nie uda to muszę zostać przy starym pomyśle ;p

Edytowane przez M4niak
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

To jest ukryta treść, proszę

 

Przepraszam ze napisze , choć sie mało znam, ale tego nie rozumiem.

 

Mam nadzieje ze ta petla sie kiedyś konczy while xD

 

Pobawiłem się i:

To jest ukryta treść, proszę

 

Działa.

Ale to oczywiście tylko przykład ^^ , mogłeś również użyć _FFFrameEnter bez _FFFrameLeave() i wtedy Ci bedzie pokazywało pierwszą pobraną wartość _FFXpath

w każdej petli.

 

PS: 4ggr35510n ma racje, może to nie rozwiązuje twojego problemu ,

ale dzieki opcjom _FFXpath możesz odrazu filtrować , by np otrzymać same liczby albo coś innego.

Edytowane przez tele1234567

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To coś źle robisz mój drogi, bo jeśli Xpath zwraca ci format HP/MAXHP to mój kod musi zwracać HP, nie ma innej opcji, przetestuj na przykładzie

To jest ukryta treść, proszę

 

Pokaż cały program, to będzie łatwiej pomóc, a najlepiej powiedz jaka to gra.

Opublikowano

@Gośka

 

No mówię przecież, że xPath cały czas zwraca wartości, których nie ma - patrz 1 post..

A używałem twojego skryptu, który dałaś ^^

 

Miałem full hp, dałem się rozwalić, a skrypt nadal pokazuje full hp ^^

Tak samo odwrotnie, miałem 0 hp, skrypt pokazywał 0 hp, uleczyłem się, a skrypt nadal 0 hp ^^

 

Gra Jedi Destiny...

Taka prosta, dopiero rozwijająca się gierka, z nudów zrobiłem bota w IE.au3, który działa świetnie ^^

Opublikowano (edytowane)

Z twoich wcześniejszych wypowiedzi można wywnioskować jedynie, że zapis zamiast zwracać ci ciągle samo HP zwraca ci HP/MAXHP, np. zamiast zwrócić 100 zwraca 100/100, dopiero teraz dobrze opisałeś swój problem. Jeśli masz już w IE i działa świetnie to dalsza pomoc chyba nie jest ci potrzebna.

Edytowane przez Gośka919
×
×
  • Dodaj nową pozycję...