Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Zmiana ilości straconego expa po śmierci lub wyłączenie tej opcji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema. Dziś przeszukując game w nieco innym celu, znalazłem to. Jest to dif na zmianę ilości traconych % po zabiciu i wybraniu opcji rozpocznij tutaj. Standardowo liczba min, bo o nią chodzi wynosi 8%. Nie słyszałem jednak, żeby ktoś stracił tyle punktów, w końcu to liczba minimalna, maxem może być np. 2, a zależy to od levela naszej postaci.

 

 

Dif na wyłączenie utraty % expa po śmierci [GAME 2019]:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Dif na zmianę utraty % ze standardowych 8 na 6% [GAME 2019]:

To jest ukryta treść, proszę

 

Wytłumaczę jak możecie dodać swoją ilość %. 00 35 0C w gejmie = 0C 35 00 w normalnym hexie (zasada odwrotności bajtów) = 800000 w dec - to są standardowe 8%. Ja chciałem dać 6%, więc w kalkulatorze Windows w dec wpisałem 600000, przeniosłem się na hex i otrzymałem wynik 9 27 C0, wyglądało jakby bajt był niepełny, w takich sytuacjach z przodu trzeba dodać 0. Mamy już więc 09 27 C0, zasada kolejności bajtów nakazuje nam je odwrócić, czyli mamy C0 27 09 i w takiej tez kolejności wpisujemy w game =)

 

 

 

Dif na wyłączenie utraty % expa po śmierci [GAME 1875]:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Dif na zmianę utraty % ze standardowych 8 na 6% [GAME 1875]:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Dif na wyłączenie utraty % expa po śmierci [GAME 2089]:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Dif na zmianę utraty % ze standardowych 8 na 6% [GAME 2089]:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Source:

To jest ukryta treść, proszę

 

Liczę na 5*, plusiki, zdjęcia %% i talony na benzynę, bo trochę pracy było :D Pozdrawiam serdecznie, adriank1410.

Edytowane przez adriank™.
Opublikowano

Fajny dif przyda mi się napewno. Łap + :P

 

Przypadkiem nie zrobiłbyś difa na game2089 w którym co kulkę dawało by pkty do statusu? Bo mam zbugowane to.

 

Z góry dzięki :P

logoopm.png

Opublikowano

Fajny dif przyda mi się napewno. Łap + :P

 

Przypadkiem nie zrobiłbyś difa na game2089 w którym co kulkę dawało by pkty do statusu? Bo mam zbugowane to.

 

Z góry dzięki :P

 

Szczerze to niezbyt lubię grzebać w 2089, przez to że jest skompresowana funkcje są strasznie przemieszane lub w ogóle ich nie ma xD

Opublikowano

Diff jak dla mnie nie przydatny, ale ponieważ jako jedyny zrobiłeś diffa na 3 różne wersje game łap ode mnie mój limit + i 5. Oby więcej takich ;)

Opublikowano

Diff jak dla mnie nie przydatny, ale ponieważ jako jedyny zrobiłeś diffa na 3 różne wersje game łap ode mnie mój limit + i 5. Oby więcej takich ;)

 

Spoko, dzięki =) A dif moze sie przydac na serwery roznych typów, zeby nie tracic expa po smierci - np na straszny hard :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...