Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] [50 Slotów] [24/7 Online] [Bez Lagów]


kamcomo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8225363-raven-drawing-high-quality.jpgMcRaven

 

 

Szukasz serwera, który nie padnie w tydzień? Chesz się dobrze bawić?

Zapraszamy! Tylko z nami zobaczysz co to znaczy grać na MultiPlayer!

 

 

dane.png

12.gifNazwa Serwera: MCRaven

12.gifIP serwera: 46.4.121.147:25795

12.gifIlość slotów: 50

12.gifTyp serwera: RolePlay

12.gifGodziny uptime: 24/7

12.gifLokalizacja: PL.gif Polska

12.gifSpawn Potworów: Wyłączone !

12.gifSpawn Zwierząt: Tak !

12.gifPVP: W mieście wyłączony !

12.gifWhitelista: Narazie brak!

 

 

12.gifZdjecia:

 

 

20110822100834.png

20110822100421.png

20110822101400.png

20110822100854.png

20110822100555.png

20110822101034.png

20110822100653.png

20110822100235.png

 

 

 

 

Mapa jest ogromna, nie jestem w stanie zrobić screenów wszystkiego. Naprawdę bardzo ciekawa mapa. Prawdziwe MEGALOPOLIS !!!

 

Kazdy nowy gracz otrzymuje wolna działkę z Cuboid-em o wymierach ok. 20x30 za darmo w głównym mieście.

Kolejne działki z cubem kosztują Szerokość x Długość x 100.

 

Możesz także ubiegać się o wyjątkowe rangi !

 

 

Admin - Główny Administrator serwera

Moderator - Osoba zajmująca się rozwiązywaniem problemów jak i pomoc graczom.

Policjant - Osoba odpowiedzialna za porządek na serwerze i czacie.

Artysta -Ranga nadawana raz na miesiąc po wygraniu konkursu Architektów.

Architekt - Starszy gracz serwera, osoba która buduje wyjątkowe i bardzo ciekawe budowle.

Budowniczy - Starszy gracz serwera, ranga po wybudowaniu ciekawej budowli.

Kupiec - Uprawniony do hurtowych zakupów .

Farmer - Gracz uprawiający rośliny na serwerze.

Mieszkaniec - Standardowy gracz serwera.

Osadnik - Początkowa ranga.

JuniorVip - Gracz wspomagający serwer finansowo.

VIP - Gracz wspomagający serwer finansowo.

SuperVIP - Gracz wspomagający serwer finansowo.

ProVIP - Gracz wspomagający serwer finansowo

 

 

Vip-owie otrzymują również odpowiednie przywileje

 

 

Nasze doświadczenie w stawianiu serwerów i profesjonalizm dorosłej administracji, powoduje maximum świetnej zabawy połączonej z pełnym bezpieczeństwem waszych budowli oraz kont.

 

Na serwerze znajduje się bardzo duża ilość pluginów, które bardzo ułatwiają grę.

 

Na serwerze są kolejki, warpy i plugin Stargate, który umożliwia szybkie poruszanie się na świecie.

 

 

20110826103835.png

20110826130534.png

20110826130610.png

20110826130633.png

 

za duża sygna

Opublikowano

server off?

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis [/size]

Opublikowano

jak sie probuje polaczyc pisze ze serw off

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis [/size]

Opublikowano

Jestem ciekaw czy wpisujecie ip serwera ŁĄCZNIE z portem:

 

Czyli musicie wpisać 46.4.121.147:25975 a nie 46.4.121.147

 

Pozdrawiam

za duża sygna

Opublikowano

Nie wiem dlaczego tak mówicie. Dla pewności zresetuje serwer i powinno być dobrze.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Przy wpisywaniu Ip : 46.4.121.147:25975

za duża sygna

Opublikowano

Problem jest taki, że na konsoli nic nie pisze, o bledach.

 

Spróbujcie wpisać lub wkleic to ip: 46.4.121.147:25795

za duża sygna

Opublikowano

Gdy się wpisze IP bez portu wychodzi jakiś inny (nie nasz) serwer.

 

Spróbujcie na innym nicku wejść.

 

Moja głupota...

 

IP Serwera to 46.4.121.147:25795 a nie 46.2.121.147:25975

za duża sygna

Opublikowano

Serwer zapowiada się super.

 

 

Czekam czekam czekam....az tuu nagleee...End of Stream.

 

Nie chcę was tam popędzać...ale...nudzę się.

MPCForum... jak dawno mnie tu nie było.

Opublikowano

Co do serwera.

Muszę powiedzieć że bardzo mi się podoba, jeden z najlepszych na jakim grałem niestety nie najlepszy ...ale wracając do tematu.

Jeśli ktoś czyta mój post to chcę jedynie powiedzieć że serwer jest super, miła administracja,moderacja,policja i tym podobne.

Jak ktoś ma jakiś problem natychmiast, albo i po chwili-pomaga.

Czasem coś się z serwem dzieje ale warto na niego wchodzić.

 

Pozdrawiam.

MPCForum... jak dawno mnie tu nie było.

Opublikowano

Mam tak samo...

Wbijam,loguje się,i kick za latanie -,-

Nick Crezer

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...