Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi][NO-DEDYK]Ognisty serwer prywatny MInecraft (warto wejść wolne miejsca)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Chciałbym Was zaprosić do pogrania na nowym "Ognistym Serwerze" Minecraft. Oferujemy:

- Gotowe kilka domów dla graczy (wystarczy napisać do GM i zameldować się w nowej chacie.

- Mur obronny przed ataki innych osad (przy większej ilości graczy, mur już jest)

- Kościoły, strzelnice, Magazyny, Zamek, Arena, Ratusz i inne!

- Miła administracja (pomocna dla wszystkich graczy)

- Możliwość budowania nowych budynków po zgodzie administracji

- Możliwość założenia nowej frakcji, wioski, miasta

 

Informacje:

- IP serwera: 5.43.59.179

- ID Hamachi: Ognisty server

- Hasło Hamachi: 123

 

- Wersja Serwera: Najnowsza (1.7.3)

 

- Potwory [Poziom Normal (Normalny)]

 

Komputer:

- Procesor: Intel Core i9

- Szybkość łącza 32-33mb

- Max. Graczy 20-25 (nie czekaj, zajmij miejsce!)

 

Dodatkowe informacje:

- Nie trzeba żadnych podań, żeby grać na serwerze!

- Przeróżne zadania z nagrodami

 

Tak więc nie czekaj, bo wszystkie miejsca niedługo się skończą!

 

Ilość graczy na HamachI (nie w grze): 5 z 25 (liczba będzie ciągle aktualizowana!)

 

UWAGA: Nabór na Administratorów został OTWARTY!!! Jeżeli chcesz być przyszłym Administratorem serwera to napisz mi na PW:

 

- umiejętności jakie posiadasz w administracji

- swoje zachowanie, obietnice jakie napiszesz i będziesz przestrzegać

- PYT: dlaczego to właśnie ty chcesz być administratorem serwera?

- czy możemy ci powierzyć obowiązek administratora (uzasadnij dlaczego)

 

UWAGA: te wszystkie wypisane powyżej informacje muszą być napisane mi na PW. nie napisanie chociaż 1 punktu z powyższych grozi utratą szansy na przyszłego administratora. Tak więc zanim napiszesz, przejrzyj co napisałeś i popraw ewentualne błędy ortograficzne czyli żeby wszystko było ładne i czytelne.

Edytowane przez vance14
×
×
  • Dodaj nową pozycję...