Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa metoda zgłaszania cziterów


intensywny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dawno mogliście przeczytać w wywiadzie przeprowadzonym z adminem G1 - Nemico o nowych formach zgłaszania cziterów. Od wczoraj zostało wydane nowe rozporządzenie dla moderatorów G1.

 

Wszyscy moderatorzy forum G1 ze swojej sekcji językowej mają za zadanie przyjmować zgłoszenia zawierającymi informacje o graczach, którzy używają nielegalnego oprogramowania w grze. Zgłoszenia takie należy wysyłać do G1 moderatorów na PW, w naszym wypadku wysyłamy je do:

 

moderatora polskiej sekcji G1 - Kubek: http://forums.gamersfirst.com/index.php?showuser=4831

moderatora polskiej sekcji G1 - Zygfryt: http://forums.gamersfirst.com/index.php?showuser=60051

 

 

Nick: [tutaj wpisujemy nick hakera]

Hack: [tutaj wpisujemy jaki rodzaj czita używał dany gracz]

Map: [tutaj wpisujemy mapę na jakiej graliście]

Video / Screenshoot [ tutaj wstawiamy link do dowodów]

 

W tytule prywatnej wiadomości wpisujemy "cheater".

7c4ad2c3c47947b38c2df89255f8ca2c.0.gif
Opublikowano

Niby OK ale z drugiej strony to jest forum dla cheaterów nazwa zobowiązuje multi player cheat's..... no ale siedzą tu też osoby nie używające hacków.... nie wiem co z tym tematem zrobić :unsure:

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Dobre info, będzie łatwiej zgłaszać cheaterów..

@UP

Zostaw, będzie wiadomo co zrobić w takiej sytuacji.. : )

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...