Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Nowe bronie , jak wbic w 10 dni 40 lv , jak zarobic kase ! pl


PierwotnyVampir

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10 Sposobów na zarabianie!

 

1 Sposób: Łowienie Rybek, znany każdemu ten sposób zarabiania, jest on trochę monotonny ale zyski są GOOD, Kupujemy wędkę i Papkę (na papkę zazwyczaj łowi się dużo Karasi i innych a mniej tych uporczywych Drobnych Ryb) Łowimy sobie około 10 rybek i otwieramy (można zwiększyć szanse Amuletem Karmy, który chroni przed pechem) Mamy małż to sellamy i jest GIT, możemy też nie otwierać rybek tylko je sellać.

 

2 Sposób: Kopanie Rud, też znany nam bardzo dobrze sposób zarabiania, kopiemy rudy (najcenniejsze: Ebonit, Srebro, Nieb. Łzy, Białe Złoto) Najwięcej rud jest na Sohan, kopiemy 100 danej rudy, potem kupujemy KD+0/1/2 idziemy do Alchemika i przetapiamy. Sprzedajemy i jest GIT

 

3 Sposób: Kowal w DT, trochę męczące ale napiszę: Kupujemy itemki na 65Lv (Nimfeczki, Partyzanki itp.) Teraz ciśniemy do DT Właśnie teraz to będzie męczące, że musimy tyle pięter przebyć i nie wiadomo jaki kowal się trafi, powiedzmy mamy Kowala Brońmistrza, mamy Partyzane+6 ulepszamy na +7 i sprzedajemy z zyskiem.

 

4 Sposób: Dropek do M2, tworzymy postać Wojownika Body wbijamy mu 35Lv, robimy konia bojowego i ciśniemy na Metiny do M2. Sposób znany ^^

 

5 Sposób: Dropek do M3, tworzymy Wojownika Mental, wbijamy mu 10Lv, kołujemy w miarę GOOD EQ i lecimy do M3, z Rękawicą Złodzieja dropią tam jak szalone: FMSy, Koziki, RIBy i wiele wiele innych...W szczególności polecam ubijać:Przekl. Nieb. Alfa Wilk lub Przeklęty Czar. Niedźw.

 

6.Sposób: To raczej taki sposobik na wyższy lv:] Potrzebujemy postać do expa może być jaka chcecie ale musi być dobre GOOD eq! Postać najlepiej 70+lv lecimy do V2 walimy spota lub mniej.. zbieramy yangi oraz itemki^^

 

7.Sposób: To raczej taki sposób oszusta ale bana za to nie ma:) Jeśli nie chcesz sobie zepsuć reputacji na serwie robisz new konto jak walisz to robisz na głównym. Masz jakieś tanie eq np. dla ninji krycie. Piszesz na wołaj: SPRZEDAM AURĘ MIECZA ZA 500K , PONIEWAŻ KOŃCZĘ GRĘ W M1 KOŁO KOWALA. Zbierze się tam z 3-5 osób. Odliczasz im do 5 i otwierasz sklep a w sklepie będzie krycie warte z 20k. Oni wtedy kupią nie będą patrzeń co to za item , tylko kupią bo będą chcieli aurę za 500k a to będzie krycie;)

 

8.Sposób: Kupujemy coś taniego i sprzedajemy drożej :)

 

9.Sposób: Nasz loch małp średni. Potrzebujemy dobrą postać z DOBRYM eq! Musi być dużo defa! Najlepiej mental lub wp , musi być z 35+lv najlepiej z bojem. Bardzo często dropią medale konne , dropną nam a my je sellniemy za dobrą sumkę na rynku w M1.

 

10.Sposób: Kochane bossy! Sposób jest znany i używany.. chodzimy na bossy np. Wódz Orków i dropią nam szkaty i na innych nawet kamienie duchowe , bodzie a my to sellamy.. :)

 

 

Jak wbić 40 lv w 10 dni , mozna i wiekszy wbic z pd i siedzeniem przed kompem 24/7 :)

 

1 dzień

Jeśli mamy drugą postać co ma ok 250k przesyłamy zbroje +6 i eq które ta też może mieć.

Jeśli nie mamy kupujemy pierścień doświadczenia (nie opłaca się ale będzie szybciej level)

Expimy na psach wilkach,głodnych wilkach.A z eq ^^ możemy na nieb.,głodnych,nieb itd.

Gdy dobijemy 3 lvl jest dość łatwo nie idziemy na lepsze tylko lurujemy wilki głodne normalne, psy oraz głodne

alfa można ale będzie troszkę trudniej dla tych z pierścieniem expa. Nabijemy 10/12 lv.

 

2 dzień

Expimy ale gdzie? No więc na niedźwiedziach później na tygrysach do 16lv. Poulepszaj sobie eq najlepiej na +7/8/9 , jeśli Ci się nudzi możesz sobie też tygrysią przygotować:)

 

3 dzień

Teraz naprawdę przydał się nam by pierścień expa.. ale oczywiście przydatne też jest pro eq:)

Jeśli wynosi nasz lvl ok. 16 nie martw się expem, expisz do 21 na polance, dzikusach w pt mówisz że masz eq oprócz zbroi i miecza +9 u mnie zawsze działa efekt: biorą cie do pt. Nie musicie expić na polance ja tylko polecam te miejsce.. najlepiej leci exp na największych zbiorowiskach moobów czyli potworów.

Expisz tam do 18 levka.. na polankach, zbiorowiskach moobów jeśli nie dajecie tam rady to po prost na zaprysach. Ok , wbiłeś 18level zakładasz już gotową tygrysię lub robisz na +8 najlepiej by było na +9 :)

Ale nie każdy ma tyle kasy.. więc spróbuj moich sposobów których próbowałam:

Idziemy na BO/V1/V2 expią tam duże levele (polecam V2) i my do nich podchodzimy i zbieramy im kasiórkę.. :)

I w tym dniu musisz wbić 22lv na polance.

 

4 dzień

Teraz musimy zabrać się za kasę!! Czyli musimy użyć któryś z tych sposobów:

-metki,

-zbieranie yangów kogoś na BO/V1/V2 NAJLEPIEJ V2!!

-Kupowanie żelków ulepszenie ich na +7/8/9 i później sprzedawanie tak w kółko.

Dobrze , mamy kasę.. mamy dalej 22lv więc idziemy znowu na polankę.. lub ewentualnie na zbiorowisku moobów. Wbijamy 24lv , gdy wbijemy lecimy do lochu małp łatwych i dropimy medal PAMIĘTAĆ MUSIMY OSZCZĘDZAĆ YANGI!

 

5 dzień

Wbijamy szybciutko 25lv i idziemy robić konia.. myślę , że to nie sprawi nikomu problemów... zrobimy konia i idziemy expić na orki (te na poczatku) lub na pustynie ale ja tam wolę orki , bo lepszy exp.. wbijamy z 28lv.

 

6 dzień

BĘDZIE CIĘŻKI EXP!! :(

Ponieważ to duży lv i idziemy pod górkę to będzie ciężki exp jest to trudny etap na PL'u..

Idziemy na generały i po prostu wbijamy 33lv.. rób sobie przerwy w expieniu , żeby mieć dobre chęci! :)

 

7 dzień

Pustynia i generały nie długo zbroja na 34lv! :D

Expimy coraz więcej grupek ulepszamy nowe itemy zakładamy te które lepsze...

Jeśli ktoś może nas podexpić poproście bądź zapytajcie..

Expimy do 35 lvla możemy boja ale o tym nie piszę.

Robimy eq np. śmertelka na +7/8/9.

 

8 dzień

Expimy na orkach (tych co są na początku dolinki) bierzemy całego spota i wbijamy 38lv , robimy eq zbieramy kasę oraz robimy levele konia.

 

9 dzień

Nie będę tu się rozpisywała.. po prostu wbijamy 39lv...

 

10dzionek! Ostatni!

Wbijamy 40 lv na BO!!! Gratulacje!! Właśnie wbiłeś taki lv w 10 dni!!

 

Info o dalszych expowiskach na dane levele:

40-55 - BO (Black ork czyli czarne orki)

55-60 - V1 szpony

60-75 - V2 szpony

75-85 - Red las (przy okazji polecam chodzić na metki do zwykłego lasu)

85-99 - Grota wygnańców.

 

Spis nowych broni do wglądu mam nadzieję, że się przyda. POZDRAWIAM

 

 

 

Sztylety:

 

(130-140lv)Sztylety Faraona+0> Sztylety Faraona+9

(170-180lv) Sztylety Diabła+0 > Sztylety Diabła+9

(210-220lv) Sztylety Niebios+0 > Sztylety Niebios+9

(250lv) Ostrze Zin+0 > Ostrze Zin+9

 

Łuki:

 

 

(130-140lv)Łuk Demona+0 > Łuk Demona+9

(170-180lv) Wodny Łuk+0 > Wodny Łuk+9

(210-220lv) Łuk Boga+0 > Łuk Boga+9

(250lv) Łuk Dexona+0 > Łuk Dexona+9

 

Miecze jednoręczne:

 

 

(130-140lv)Diamentowy Miecz+0 >Diamentowy Miecz+9

(170-180lv) Miecz Zniszczenia+0 > Miecz zniszczenia+9

(210-220lv) Miecz Bogów+0 > Miecz Bogów+9

(250lv) Miecz Olimpu+0 > Miecz Olimpu+9

 

Miecze dwuręczne:

 

 

(130-140lv)Miecz Niebios+0 > Miecz Neiebios+9

(170-180lv) Nefryt+0 > Nefryt+9

(210-220lv) Tribal+0 > Tribal+9

(250lv) Ostrze Śmierci+0 > Ostrze Śmierci+9

 

Miecze Sura:

 

 

(130-140lv)Miecz Smoka+0 > Miecz Smoka+9

(170-180lv) Miecz Tytana+0 > Miecz Tytana+9

(210-220lv) Arktyczny miecz+0 > Arktyczny Miecz+9

(250lv) Miecz Egzekucji+0 > Miecz Egzekucji+9

 

Wachlarze i Laski:

 

 

(130-140lv) Demoniczna Laska+0 > Demoniczna Laska+9 brak ss

(170-180lv) jak się doszukam wstawię.

(210-220lv) Smocza Laska+0 > Smocza Laska+9

(250lv) Laska Druida+0 > Laska Druida+9

 

Dzwony:

 

 

(130-140lv) Hibiskusowy Dzwon+0 > Hibiskusowy Dzwon+9

(170-180lv) Smoczy Dzwon+0 > Smoczy Dzwon+9

(210-220lv) Dzwon Śmierci+0 > Dzwon Śmierci+9.

asdsadsadsadsadsadasd.jpg

 

Czekam

:)

Opublikowano

tak na 16lvlu poulepszaj na +7/8/9, mozeo drazu wadz kd+4 i wybonuj? Bezsensu...

 

CO do tych zarobków.

"GOOD eq". Po 1 - nie wiem po co uzywasz tzw anglopola, pisz albo po polsku albo po angielsku.

po 2 - co to znaczy "good eq" ? Dla jednych dobre eq na np 30 lvlu to fms +4 z srednimi 5 a dla innych fms+9 z srednimi 40. Sprecyzuj o co Ci chodzi. Ogolnie poradnik pisany chyba na szybko, niebardzo dopracowany...

Ironiczny


 


LEGACY

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Poradnik od kogoś zerżnięty, przykro mi ale widziałem identyczny poradnik dotyczący zarabiania. Ale tego +'ika dostaniesz...

cooltext564906570.png

 

 

 

Jestem Optymistą !

 

 

 

 

 

beznazwytf.jpg

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

10 Sposobów na zarabianie!

 

1 Sposób: Łowienie Rybek, znany każdemu ten sposób zarabiania, jest on trochę monotonny ale zyski są GOOD, Kupujemy wędkę i Papkę (na papkę zazwyczaj łowi się dużo Karasi i innych a mniej tych uporczywych Drobnych Ryb) Łowimy sobie około 10 rybek i otwieramy (można zwiększyć szanse Amuletem Karmy, który chroni przed pechem) Mamy małż to sellamy i jest GIT, możemy też nie otwierać rybek tylko je sellać.

 

2 Sposób: Kopanie Rud, też znany nam bardzo dobrze sposób zarabiania, kopiemy rudy (najcenniejsze: Ebonit, Srebro, Nieb. Łzy, Białe Złoto) Najwięcej rud jest na Sohan, kopiemy 100 danej rudy, potem kupujemy KD+0/1/2 idziemy do Alchemika i przetapiamy. Sprzedajemy i jest GIT

 

3 Sposób: Kowal w DT, trochę męczące ale napiszę: Kupujemy itemki na 65Lv (Nimfeczki, Partyzanki itp.) Teraz ciśniemy do DT Właśnie teraz to będzie męczące, że musimy tyle pięter przebyć i nie wiadomo jaki kowal się trafi, powiedzmy mamy Kowala Brońmistrza, mamy Partyzane+6 ulepszamy na +7 i sprzedajemy z zyskiem.

 

4 Sposób: Dropek do M2, tworzymy postać Wojownika Body wbijamy mu 35Lv, robimy konia bojowego i ciśniemy na Metiny do M2. Sposób znany ^^

 

5 Sposób: Dropek do M3, tworzymy Wojownika Mental, wbijamy mu 10Lv, kołujemy w miarę GOOD EQ i lecimy do M3, z Rękawicą Złodzieja dropią tam jak szalone: FMSy, Koziki, RIBy i wiele wiele innych...W szczególności polecam ubijać:Przekl. Nieb. Alfa Wilk lub Przeklęty Czar. Niedźw.

 

6.Sposób: To raczej taki sposobik na wyższy lv:] Potrzebujemy postać do expa może być jaka chcecie ale musi być dobre GOOD eq! Postać najlepiej 70+lv lecimy do V2 walimy spota lub mniej.. zbieramy yangi oraz itemki^^

 

7.Sposób: To raczej taki sposób oszusta ale bana za to nie ma:) Jeśli nie chcesz sobie zepsuć reputacji na serwie robisz new konto jak walisz to robisz na głównym. Masz jakieś tanie eq np. dla ninji krycie. Piszesz na wołaj: SPRZEDAM AURĘ MIECZA ZA 500K , PONIEWAŻ KOŃCZĘ GRĘ W M1 KOŁO KOWALA. Zbierze się tam z 3-5 osób. Odliczasz im do 5 i otwierasz sklep a w sklepie będzie krycie warte z 20k. Oni wtedy kupią nie będą patrzeń co to za item , tylko kupią bo będą chcieli aurę za 500k a to będzie krycie;)

 

8.Sposób: Kupujemy coś taniego i sprzedajemy drożej smile.gif

 

9.Sposób: Nasz loch małp średni. Potrzebujemy dobrą postać z DOBRYM eq! Musi być dużo defa! Najlepiej mental lub wp , musi być z 35+lv najlepiej z bojem. Bardzo często dropią medale konne , dropną nam a my je sellniemy za dobrą sumkę na rynku w M1.

 

10.Sposób: Kochane bossy! Sposób jest znany i używany.. chodzimy na bossy np. Wódz Orków i dropią nam szkaty i na innych nawet kamienie duchowe , bodzie a my to sellamy.. smile.gif

 

 

Jak wbić 40 lv w 10 dni , mozna i wiekszy wbic z pd i siedzeniem przed kompem 24/7 smile.gif

 

1 dzień

Jeśli mamy drugą postać co ma ok 250k przesyłamy zbroje +6 i eq które ta też może mieć.

Jeśli nie mamy kupujemy pierścień doświadczenia (nie opłaca się ale będzie szybciej level)

Expimy na psach wilkach,głodnych wilkach.A z eq ^^ możemy na nieb.,głodnych,nieb itd.

Gdy dobijemy 3 lvl jest dość łatwo nie idziemy na lepsze tylko lurujemy wilki głodne normalne, psy oraz głodne

alfa można ale będzie troszkę trudniej dla tych z pierścieniem expa. Nabijemy 10/12 lv.

 

2 dzień

Expimy ale gdzie? No więc na niedźwiedziach później na tygrysach do 16lv. Poulepszaj sobie eq najlepiej na +7/8/9 , jeśli Ci się nudzi możesz sobie też tygrysią przygotowaćsmile.gif

 

3 dzień

Teraz naprawdę przydał się nam by pierścień expa.. ale oczywiście przydatne też jest pro eq:)

Jeśli wynosi nasz lvl ok. 16 nie martw się expem, expisz do 21 na polance, dzikusach w pt mówisz że masz eq oprócz zbroi i miecza +9 u mnie zawsze działa efekt: biorą cie do pt. Nie musicie expić na polance ja tylko polecam te miejsce.. najlepiej leci exp na największych zbiorowiskach moobów czyli potworów.

Expisz tam do 18 levka.. na polankach, zbiorowiskach moobów jeśli nie dajecie tam rady to po prost na zaprysach. Ok , wbiłeś 18level zakładasz już gotową tygrysię lub robisz na +8 najlepiej by było na +9 smile.gif

Ale nie każdy ma tyle kasy.. więc spróbuj moich sposobów których próbowałam:

Idziemy na BO/V1/V2 expią tam duże levele (polecam V2) i my do nich podchodzimy i zbieramy im kasiórkę.. smile.gif

I w tym dniu musisz wbić 22lv na polance.

 

4 dzień

Teraz musimy zabrać się za kasę!! Czyli musimy użyć któryś z tych sposobów:

-metki,

-zbieranie yangów kogoś na BO/V1/V2 NAJLEPIEJ V2!!

-Kupowanie żelków ulepszenie ich na +7/8/9 i później sprzedawanie tak w kółko.

Dobrze , mamy kasę.. mamy dalej 22lv więc idziemy znowu na polankę.. lub ewentualnie na zbiorowisku moobów. Wbijamy 24lv , gdy wbijemy lecimy do lochu małp łatwych i dropimy medal PAMIĘTAĆ MUSIMY OSZCZĘDZAĆ YANGI!

 

5 dzień

Wbijamy szybciutko 25lv i idziemy robić konia.. myślę , że to nie sprawi nikomu problemów... zrobimy konia i idziemy expić na orki (te na poczatku) lub na pustynie ale ja tam wolę orki , bo lepszy exp.. wbijamy z 28lv.

 

6 dzień

BĘDZIE CIĘŻKI EXP!! sad.gif

Ponieważ to duży lv i idziemy pod górkę to będzie ciężki exp jest to trudny etap na PL'u..

Idziemy na generały i po prostu wbijamy 33lv.. rób sobie przerwy w expieniu , żeby mieć dobre chęci! smile.gif

 

7 dzień

Pustynia i generały nie długo zbroja na 34lv! biggrin.gif

Expimy coraz więcej grupek ulepszamy nowe itemy zakładamy te które lepsze...

Jeśli ktoś może nas podexpić poproście bądź zapytajcie..

Expimy do 35 lvla możemy boja ale o tym nie piszę.

Robimy eq np. śmertelka na +7/8/9.

 

8 dzień

Expimy na orkach (tych co są na początku dolinki) bierzemy całego spota i wbijamy 38lv , robimy eq zbieramy kasę oraz robimy levele konia.

 

9 dzień

Nie będę tu się rozpisywała.. po prostu wbijamy 39lv...

 

10dzionek! Ostatni!

Wbijamy 40 lv na BO!!! Gratulacje!! Właśnie wbiłeś taki lv w 10 dni!!

 

Info o dalszych expowiskach na dane levele:

40-55 - BO (Black ork czyli czarne orki)

55-60 - V1 szpony

60-75 - V2 szpony

75-85 - Red las (przy okazji polecam chodzić na metki do zwykłego lasu)

85-99 - Grota wygnańców.

 

Spis nowych broni do wglądu mam nadzieję, że się przyda. POZDRAWIAM

 

 

 

Sztylety:

 

(130-140lv)Sztylety Faraona+0> Sztylety Faraona+9

(170-180lv) Sztylety Diabła+0 > Sztylety Diabła+9

(210-220lv) Sztylety Niebios+0 > Sztylety Niebios+9

(250lv) Ostrze Zin+0 > Ostrze Zin+9

 

Łuki:

 

 

(130-140lv)Łuk Demona+0 > Łuk Demona+9

(170-180lv) Wodny Łuk+0 > Wodny Łuk+9

(210-220lv) Łuk Boga+0 > Łuk Boga+9

(250lv) Łuk Dexona+0 > Łuk Dexona+9

 

Miecze jednoręczne:

 

 

(130-140lv)Diamentowy Miecz+0 >Diamentowy Miecz+9

(170-180lv) Miecz Zniszczenia+0 > Miecz zniszczenia+9

(210-220lv) Miecz Bogów+0 > Miecz Bogów+9

(250lv) Miecz Olimpu+0 > Miecz Olimpu+9

 

Miecze dwuręczne:

 

 

(130-140lv)Miecz Niebios+0 > Miecz Neiebios+9

(170-180lv) Nefryt+0 > Nefryt+9

(210-220lv) Tribal+0 > Tribal+9

(250lv) Ostrze Śmierci+0 > Ostrze Śmierci+9

 

Miecze Sura:

 

 

(130-140lv)Miecz Smoka+0 > Miecz Smoka+9

(170-180lv) Miecz Tytana+0 > Miecz Tytana+9

(210-220lv) Arktyczny miecz+0 > Arktyczny Miecz+9

(250lv) Miecz Egzekucji+0 > Miecz Egzekucji+9

 

Wachlarze i Laski:

 

 

(130-140lv) Demoniczna Laska+0 > Demoniczna Laska+9 brak ss

(170-180lv) jak się doszukam wstawię.

(210-220lv) Smocza Laska+0 > Smocza Laska+9

(250lv) Laska Druida+0 > Laska Druida+9

 

Dzwony:

 

 

(130-140lv) Hibiskusowy Dzwon+0 > Hibiskusowy Dzwon+9

(170-180lv) Smoczy Dzwon+0 > Smoczy Dzwon+9

(210-220lv) Dzwon Śmierci+0 > Dzwon Śmierci+9.

 

TuT w kilku czesciach sciagniety z forum metina,

po co spis broni? pozatym kazdy serwer ma swoj unikalny system ulepszen wiec to jest zbedne, gdyby sie dalo to bym dal ci takiego 'dislajka' ze mala bania.

//pornografia

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak ma się kase i eq to w pierwszy dzień idziesz wbijasz 25 , next wbijamy ten 35 na BO , a następny dzień to już 40+ nawet 42 , a nawet jak ktoś się wciągnie z tym expem to nawet konia nie zrobi

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...