Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura i Avatar


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

sygnaturam.png

Tematyka: Broń

Wysokość: 200

Szerokość: 300

Napis/y: Brutalny [^^]

Kolorystyka:Biała lub czarna.

Dodatkowe informacje od zlecającego: Chciałbym, aby w tle był na przykład karabin M4A1 lub Ak47 lub AWP.:

 

avatardnf.png

Tematyka: Broń

Wysokość: 120 i 150

Szerokość: 120 i 150

Napis/y: Brutalny [^^]

Kolorystyka:Biała lub czarna.

Dodatkowe informacje od zlecającego: Avatary mają być dwa o rozmiarach 175x175 i 150x150. Najlepiej, aby Avatar był wycinkiem z Sygnatury.:

Edytowane przez Brutalny12
Opublikowano (edytowane)

Hmm... Podajesz tematyke broń i broń ma być w tle, wytłumacz bardziej. Mają się znajdywać dwie bronie? I o co chodzi z emotą "[^^]" w napisie? Postaram się coś zrobić, ale odpisz. :)

 

@Down

Błąd celowy, ale każdy się oto upomina. Zmienię to później.

Edytowane przez Bruce123
Opublikowano (edytowane)

Chodzi o to by na biały lub czarnym tle była jedna broń np Ak47 która by przechodziła przez prawie całą sygne i np. pod nią napis Brutalny[^^], a jeśli chodzi o [^^] to po prostu ma byc tak napisane.

OffTopic: W sygnie masz napisane Szczel po prawnie powinno być Strzel :P

Edytowane przez Brutalny12
Opublikowano (edytowane)

Ta pierwsza nawet fajna ;) Czekam na Bruce123 i na innych.

Prosiłbym osoby tworzące sygnature o dwie sygnatury 300x200 i 500x200

Edytowane przez Brutalny12
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...