Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak zacząć gre na Prywatynych serwerach MT2!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext624266251.png

 

Wielu graczy metin2 pytają sie mnie Co to jest w ogóle prywatny server metin2 ,Więc postanowiłem stworzyć dla nich poradnik jak zacząć grać na prywatynych serverach Zapraszam ^_#

 

To zaczynamy ^_#

 

Wybieramy sobie W "Publikacje serverow" Fajnego serva Najlepije DEDYKTA nie HAMACHI ! Bo HAMACHI to GOWNO ZAPAMIĘTAĆ !

 

Patrzymy ile serv stoij Jak dlugo to mozemy grać bo wiemy ,że jeszcze dlugo postoij smile.gif Powiem wam To w krokach Małych biggrin.gif

1) Pobieramy launchera /patchera / Spolszczenie / Clienta / Mozna tez grać na modzie ^_# .

 

2)Wchodzimy na stronke serva rejestrujemy się .

 

3)Wypakujemy Clienta np; na pulpit ,a jak mamy patchera / launchera / spolszczenie to wypakujemy do metin2.pl lub do innego serva jakiegoś prywatnego ^_#

 

4) Odpalamy metina prywatnego i logujemy sie do gry .

 

5)Wybieramy królestwo w którym chcemy grać .

 

6) i postać ktora chcemy grać , mamy do wyboru tak : WOJOWNIK , SURA , SZAMAN , NINJA - MACIE TAM OPISANE ALL

 

O TYCH POSTACIACH JUŻ NIE BĘDE PISAŁ biggrin.gif

 

7) PrOFESJE kAZDA POSTAĆ MA DO WYBORU 2 PROFESJE np ; WOJOWNIK - CIAŁO I MENTAL ^_# tak jest z innymi postaciami .

 

8) Wchodzimy do gry z wybraną postacją i kupujemy pelerynki jak już mamy to idzemy wciskamy i moby same do nas leca .

 

9) Zawsze na priwach dostajemy eq +9 zalezy od servera czy to : Hard/Medium/ 4Fun :**

 

10) to tak Expimy na psach wbijamy 5 lv i idzemy po moce.

 

--

wbijamy 15 lv na niedzwiedziach .

--

-wbijamy 30 lv na dzikusach od 15 lv .Bonujemy eq na orki i wbijamy aure na ile sie da !

--

od 30 lv expimy na bo do 45 lv max bonujemy eq na zwierzaki i idzemy do V2

--

Potem od 45 lv tworzymy buffa i robimy jej full inta i full bony inta , expimy ja do 38 lv max na 2 skile POMOC

--

BLOGOSLAWIESTWO i idzemy robic eq na zwierzaki wojowi smile.gif czy tam innej postaci ktorą gracie .

--

expimy na szponach W rogu ! z buffem i najlepiej z potami zielonymi i jak jestt możliwość to z petardami które omdlewają

--

moby smile.gif

Wbijamy 75lv i buffowi 54 i idzemy robic nowe eq na GROTE ! BONY strzaly / ludzie / rege pz / do pz / odpornosc na magie i duzo HP !

--

Jak wbijemy do 80 w GROCIE V1 idzemy do groty V2 Wbijamy do 90 lv + /WAZNE MOzECIE DROPNĄC W CZEROWNYM LESIE Z METKOW PIERŚCIEŃ DOŚWIADCZENIA ! KTORY ZWIEKSZA EXPA O 100% NA KAZDYM PRIVIE !

--

Jezeli Pomogłem to sie bardzo ciesze . Duzo bym mogł jeszcze pisać bardziej szczegolowo Dalsze POradniki śa juz biggrin.gif Pozdro Dla was ;D

asdsadsadsadsadsadasd.jpg

 

Czekam

:)

Opublikowano

Moim zdaniem temat bezsensu :) każdy priv jest inny... np. na moim serwie nie będziesz expił w grocie v2 do 90 bo się nie opłaca ;s pójdziesz sobie na 75 na mapke z zombie i wbijesz szybciej 90 niż gdybyś miał expić w v2 groty..

Opublikowano

Uważam, że to średnio przydatne jest... Raczej każdy serwer ma Clienta, uniemożliwia to istnienie większości hacków na serwerze...

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...