Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] "Daj pszymieżyć hwanga"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahaha chodzę w każdą niedzielę do kościoła <3

Skąd się takie neo biorą ?

Na P-Server Nick : WielkiMustaf

 

"Żyję cicho krwawiąc, krwawię cicho żyjąc"

 

sygnav2.png

 

Nie Słucham Gatunku, Słucham Muzyki.

Opublikowano

Takie "żeczy" tylko w Erze ^^

 

A nie, sorki, ery już nie ma, teraz jest Metin2 :D

 

Takie "żeczy" tylko w Erze ^^

 

A nie, sorki, ery już nie ma, teraz jest Metin2 :D

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

Po co gadać przymierzyć przecież wiadomo , że każda zbroja ma ten sam rozmiar i każda postać pod zbroje jest w sam raz. Lepiej powiedzieć pożycz.

Opublikowano

Nawet na privie ludzie są żalośni i debilni. Z takimi to do worka i na wisłe

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano (edytowane)

Up.Tyle samo liter ;).Co do ssa trzeba mu oddać że religijny jest

Edytowane przez W4rrock

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Nie umiem zrozumiec takich osob.

Nie wiem jak takie dzieci sie biora :)

Nie mam slow do tej rozmowy co pokazales ogolnie mowiac masakra.

Ale jak widzisz duzo nobow jest w Metinie :)

Opublikowano

Ale sie usmialem . Jestem naj lepszy z religii , co niedzieli chodzę do kościoła . Nie wyrobie . Jestem ciekawy ile gra już w tego metka że mu tak muzg wypalilo .

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...