Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Nagrywanie dema jednym klawiszem.


SZefcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

dziś prosty skrypt na włączanie i wyłączanie demka tylko jednym klawiszem

 

u mnie to będzie klawisz F3 ale możecie sobie sami zmienić na inny

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Wklejamy na koniec naszego cfg

(zadziała tylko i wyłącznie wtedy jak nie mamy nic zbindowanego pod F3}

 

INSTRUKCJA:

F3 włączamy nagrywania dema jak i również po ponownym przyciśnięciu wyłączamy

 

Pozdrawiam

szefmarcin.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

napisałbyś co i jak gdzie ten kod wkleić do jakiego pliku a nie nic

 

Folder players --> profiles --> nazwa twojego profilu --> config_mp

 

confing mp to właśnie to cfg

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

napisałem instrukcję dla ludzi którzy mają chociaż miesięczne obeznanie w call of duty :)

 

wklejamy na koniec naszego cfg
szefmarcin.png

Opublikowano

A co do jego nagrywania.

 

Podczas odtwarzania demko wpisz w konsoli cl_avidemo "ilość fps" (do jednego tysiąca). Oczywiście można to też zbindować.

Proponuję też odpalić movie .cfg

To jest ukryta treść, proszę

Odpalamy komendą /exec "nazwa"

 

Nagrane demko wrzucamy do Virtual Dub'a z plug in'em Huffyuv v2.1.1.

Oczywiście filmik zapisuję się w postaci skrinów w folderze "screenshots".

 

Idziemy do "Frame Rate". Change frame rate to : ilość nagranych FPS.

Następnie Konpresujemy i wybieramy nowy kodek.

Pod koniec zapisujemy jako .avi.

Gotowe!

 

Sorki, że tak skrócona wersja, ale nie mam za bardzo chęci na pisanie przydługich poradników.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

po czesci napisales jak otworzyc demko a nie jak prosciej nagrac (sory za brak polskich znakow nie pisze z komputera)

 

Pozdrawiam

szefmarcin.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...