Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ma ktos linka do tego, lub moze ktos to kupic i dac linka? :D (LOWISKO NA NK)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bot kurpika nie dziala, jak go wlaczam, to jak bierze rybe, to pasek leci na sama gore i rybka sie zrywa :<

A ten bot polega na tym, ze naciskasz i odrazu zlowiles rybke. ;]

sebekmpc.png

xFire:

peppa1997.gif<- Click

Jezeli chcesz mi podziekowac, daj mi lajka.

Opublikowano

I tu sie kolego grubo mylisz to jest najlepszy bot lowisko bot kurpiq to mozna powiedziec "Gówno" :rolleyes: :rolleyes:

 

Ty się typie lepiej nie odzywaj, bo ten twój niby bot na aktywność to zwykły cheat engine xD xD xD

Beka!

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

# Handel na forum ZABRONIONY !

 

ZAMYKAC !

http://4gifs.com/gallery/d/174595-2/Red_dress_awesome.gif

 

Jeb**** mnie to czy dasz + / -

 

Miały być rymy i być cudowne

będzie kupisko i mokre spodnie

 

szef bigpointu to gruba świnia

kałdun od żarcia mu się wygina

 

jara cygara i forse trzepie

a wy frajerzy uri ładujecie

 

zbiera ekipę samych baranów

roberadmina i innych chamów

 

z dupiskiem siedzi w swym wielkim fotelu

i tylko myśli o swoim portfelu

 

a więc pomyślcie drodzy rodacy

co każdy es dla grubasa znaczy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...