Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak zwiększyć ilość kd w ekwipunku...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam

 

1.Uruchamiamy nasz serwer

2.Wchodzimy do Navicata

3.Wchodzimy w zakĹadke Player

4.Dalej zakĹadke zapytanie

5.Klikamy nowe Zapytanie

6.Wpisujemy UPDATE player.item_proto SET socket_pct=12 ;

7.Klikamy Wykonaj

8.Restartujemy Serwa I wkladamy po 12 kd

 

Jeżeli było to przepraszam, ale widziałem.

Opublikowano

Pomyliłeś z "specular" - to odpowiada za świecenie . Co do TuTka no jest dobry ale nie wykorzystam tego .

h65xnex.png

Opublikowano

Dodaj jeszcze by zmienić to także po stronie klienta, w item_proto zmieniasz ;-)

Na zachętę masz -5%

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Mentor
Opublikowano

I tak nie bedzie widac wiecej niz 3x KD tak jak up napisał próbowałem to robic juz dawno temu ale i tak nie dziala :D

 

Nawet jesli w item_proto i w cliencie zmienisz socket to i tak bedzie widac tylko 3 :>

Opublikowano

Czyli lipa :P

Kurczę szkoda... :/

To oznacza że jeżeli zmienimy po stronie klienta, w item_proto to nic nie da?

To chyba temat niestety do zamknięcia :P

Mentor
Opublikowano

Czyli lipa :P

Kurczę szkoda... :/

To oznacza że jeżeli zmienimy po stronie klienta, w item_proto to nic nie da?

To chyba temat niestety do zamknięcia :P

Tak z tego co wiem to trzeba jeszcze cos w cliencie edytowac zeby bylo widac wiecej niz 3x KD :P

 

Bo ja np. probowalem dalem slotów 4 i wsadziłem przez panel GM'a 4x KD ale to 4 KD i tak nic nie dawało :>

Opublikowano

Tak jak pisali up'y, to nie działa ;d

Mógłbyś to najpierw sprawdzić przed napisaniem : P

 

Pomyliłeś z "specular" - to odpowiada za świecenie . Co do TuTka no jest dobry ale nie wykorzystam tego .

 

Bullshit... Jemu chodziło o te gwiazdki koło miecza/zbroji. A za to odpowiada socket_pct.

Specular za błyszczenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...