Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] World of Tanks - zaczynamy grę


kotlet-schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spis treści:

1. Co to jest World of Tanks?

2. Rejestracja, pobieranie clienta.

3. Inne, przydatne strony.

 

1. Co to jest World of Tanks?

Z angielskiego, " Świat czołgów". Krótko i na temat: darmowa gra mmo o czołgach. Znajdujesz się w czołgu i strzelasz do przeciwnika.

 

Opis ze strony:

 

World of Tanks to nowa gra mmo skupiająca się na potyczkach i dużych bitwach wojsk pancernych. Gracze tworzący drużyny walczą ze sobą przy pomocy 150 różnych czołgów i innych pojazdów. Setki graczy z całego świata mogą rzucić się w wir największych bitw II Wojny Światowej z użyciem wojsk pancernych. Wszystkie dostępne w grze World of Tanks czołgi wzorowane są na rzeczywistym uzbrojeniu największych armii świata.

 

 

 

2. Rejestracja, pobieranie clienta.

1. Europejska strona gry: http://game.worldoftanks.eu

2. Wchodzimy w http://game.worldoftanks.eu/registration/ oraz się rejestrujemy.

3. Potwierdzamy maila.

4. Pobieramy grę z http://game.worldoftanks.com/update .

5. Gramy!

 

 

3. Inne, przydatne strony.


http://world-of-tanks.pl/ - polska strona gry


http://world-of-tanks.pl/forum/ - forum gry po polsku


http://game.worldoftanks.com/update - download

mpc.png

Opublikowano

To już raczej zależy od neta :)

Lepszy jest jednak instalator, bo możesz zatrzymać a potem wznowić ściąganie

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Nowy temacik na mpcforum i już sobie nie pogram -.- każdy na aimie to ja dziękuje.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Świetny poradnik, zacznę znów grać :)

 

Ciekawe co się zmieniło :P

 

P.S. Też Was dobja ta prędkość początkowych czołgów :D?

 

Nie, początkowe czołgi są lekkie po to aby robić zwiady. one przydają się altylerii i muszą być szybkie aby unikać pocisków.

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Ja pierdole... Gra ma wbudowanego aima!

 

Sorki, pisałem na szybko i nie napisałem tego co miałem na myśli xD przepraszam za moją głupote.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Sorki, pisałem na szybko i nie napisałem tego co miałem na myśli xD przepraszam za moją głupote.

Nie ma za co :D Każdemu się zdarza :P.

Gra jest świetna, ale po dojściu do IS-a( nie pamiętam który tier), z każdej przegranej bitwy mamy 1000-3000 kredytów strat.

Szczególnie na IS bez jakichkolwiek ulepszeń :/

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

Sama naprawa IS kosztuje 7000-8000 kredek. Ja się go boje porysować, bo całą kasę z bitwy stracę na naprawę :/

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

A jak się ściągnie tą grę z strony europejskiej lub polskiej to ona dalej po angielsku jest i można mieć jakieś spolszczenie ?

Opublikowano

A jak się ściągnie tą grę z strony europejskiej lub polskiej to ona dalej po angielsku jest i można mieć jakieś spolszczenie ?

 

Język zmieniasz w lucherze.

Screen:

 

 

85338176.png

 

 

 

Następnym razem trochę poszukaj, ten dział nie jest jakiś wielki :/

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

  • 1 rok później...
Opublikowano

@Offtop

Oj boże.. ale odkopałeś.

Temat ma juz rok- chyba z 2 godziny szukałeś tematu

 

@Topic:

Dzięki za linki przejże sobie te strony. I wiem jak pobierać przez przeglądarkę.

Łap Like+ dobra robota

 

 

ps. usuniesz mi warna :(

x

Opublikowano

@IchLiebeMetin2

Tu nie archeologia!Tu sie nie odkopuje tematów!

 

Weźcie zamknijcie ten temat czy cuś...

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

@Up

To jest poradnik, a poradników się nie zamyka.

Łapcie po warnie bo IchLiebie już dostał :)

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...