Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: [Inne] Darmowe zamówienia na Itemy..


ZagajQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do Konkretnego od 100 postów.

Powiedzmy ze do mnie od 50.

Czytając twoje posty ... po prostu albo sobie jaja robisz albo masz 9 lat.

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Hehe już złożyłem zamówienie ;d

 

Ale jak zrobiłeś VIII to obiecałeś 2 turkę ; D więc zamówienie do Konkretnego i do ZagajQ

 

Sorki troszkę tego dużo będzie

 

-Szmaragd [ Jakiś Fajny ]

-Szafir [ Jakiś Fajny ]

-Zatruty Kamień/Kryształ [ Jakiś Fajny ]

-Rubin [ Jakiś Fajny ]

-Złoty Kamień Kryształ [ Jakiś Fajny ]

 

Nie chcę 1 ze zmienionym kolorem tylko każdy fajny i inny

 

A jak się tak rozpędzicie to zróbcie i

 

-Mistyczny/Księżycowy Kamyczek [ Jakiś Fajny ]

 

 

 

Zdaję sobie Sprawę że zamówienie długie i możecie tego nie przyjąć lub zrobić 3/4 ale był bym wdzięczny i obdarował limitem za wszystkie 6 a i piąteczką do profilu też poratuje ;d

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

 

IceShiva

 

Tak pierwsze z zamówień były przedmioty z tibi...

Ale w aktualnych nie ma żadnych z tej gry i nie bd.

 

 

 

 

PavloX

 

perfumy.png27270459.png85557333.png50108343.png

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Na to forum loguje sie jak czegos potrzebuje ale i tak bywam bardzo zadko

konkretny od dawna pobieram twoje prace i naprawde podziwiam chyba nie bylo osoby na zadnych z for nawet z elite zeby mili tyle fajnych pomyslow i ikone gratuluje

zagrajq

smiechowe twoje prace ale przyjemne dla oka w porownaniu do konkretnego to troche ci jeszcze brakuje doswiadczenia ale mimo to bardzo fajne rzeczy

on cie uczy?

dalem wam limit - i +

a wiec licze na pomoc czy moge prosic o glowe smoka niebieskiego i czerwonego

oko smoka

jakis miecz nowy?

 

edytuje sobie zeby spamu nie robic

nie musicie sie spieczyc hlopaki ja bede dopiero jutro w okolicach 20

Edytowane przez ******
Opublikowano

1.Moneta z napisem 500k

2.Moneta z napsem 1kk

3.Moneta z napisem 250k

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano (edytowane)

Lyons mogą być ?

1kk.png

500kl.png

250k.png

 

pageon , wybacz zamówienie Lyonsa jest łatwiejsze , a dzis malo czasu mialem :/

Edit: jakies futro mam , tylko zastanawiam sie w jakim kolorze jest gnol ? Mozesz napisac tu lub pw ?

Edytowane przez ZagajQ

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

ZagajQ dzieki -

Konkretny uczysz robic itemki to znaczy poprawiac ich bo widzialem z wielu gier je wyciagasz i poprawiasz perfekcyjnie ;]

ZagajQ

nie odp na pytanie ;p uczy cie konkretny? ;>

co do glowy to hujowa ale oko ujdzie ;p

potrzebuje ;

jakies fajne ikonek 2tarcz da rade?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...