Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gildia [_Elite_] Rekrutuje =] ~ Grindroad Plutonium


xX_VITO_Xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)

Jak widać w temacie rekrutuje ludzi "Polaków" z GrindRoad na serwerze Plutonium.

 

Gildia Nazywa się [_Elite_] ma 5 lvl, jak każda :P

 

Chciałbym zrobić tak aby wszystkich Polaków zaciągnąć do tej gildii, chce zrobić Elitarną Polską gildie =]

Aby cały naród w Grindroad był razem i walczył krew za krew.

 

~~~~WARUNKI~~~~

 

- Wymagana niekompletna kultura (to znaczy że nie chcemy abyście za bardzo przeklinali, takie słowa jak Cholera, Kurna itp mogą być.)

-Nie jest wymagany lvl

 

~~~~CO CHCEMY ROBIĆ~~~~

 

-Gildiowe Party

-Pomaganie sobie nawzajem

-Wojny gildii

-Jeżeli zostanie wprowadzone to Joby :]

 

 

 

 

 

 

Oferuje także Taxi do 50 lvlu albo wyżej :]

 

http://grindroad.com/player.aspx?id=19590&sid=3
    To jest moja postać

 

Tak więc zapraszam :)

Jeżeli chcesz wejść pisać do Felisin :]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~EDIT~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Od wczoraj bardzo dużo ludzi zgłosiło się do gildii ^^

 

 

Tymczasowy skład Gildii:

 

95 EU (F) Felisin - GuildMaster (ja)

1 CH (F) GrrrR

52 CH (M) Kox

56 EU (M) RogueCon

22 CH (M) ShuffleKing

63 EU (F) Slayer_Witch

71 CH (M) Szego

54 CH (M) Thrienvor

21 EU (M) xSzego

 

-------------------

 

Aktualnie szukamy 2 Polskiej Gildii do unii :)

 

Jeżeli nie mamy unii lub nie jesteśmy w zgodzie z inną polską gildią wyzywamy ją na wojnę.

 

 

ZAPRASZAM DO GILDII :D

 

PS: Jak zdobędę 101lvl i bede miał mojego Xbowa SoS +4 to zrobie Plvl do 70-80

 

EDIT:

Pomyślałem że skoro bede robił taxi do 60-70 to skąd będą mieli Kase na seta :/

 

Tak więc każdemu nowemu członkowi gildii do 30 lvlu, daje na wstęp 10kk ^^

Opublikowano

O ja bede chętny do gildi 55 lvl :D

Szego jak coś za 30min wbije napisze

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

Jak ci coś nie pasuje to się nie wypowiadaj...

Ja tam wole pograć z kimś a nie z samym sobą...

Przynajmniej pvp jakieś jest

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

....

Pvp zawsze jest jakieś...

Plutonium zostało stworzone dla Turasów, a tacy jak my mamy grać na Iridium...

Ale jak kto woli^^

Opublikowano

Hmm... ja na plutonium mam kolegę turka który mnie uczy tureckiego :D ma matkę Polkę, jak się nauczę tureckiego to będzie jazda :D

na razie mogę do nich gadać tylko "sie" :P

Opublikowano

Platinium jest Dla Turków / Arabów :)

Irlidium jest dla Polaków / Anglików :)

GM wczoraj czy przedwczoraj napisał Notice że na Irlidium Tylko po Angielsku mają pisać ***Globale** Więc Nie

sprzeczać się gdzie kto gra :) ważne by grać :P BTW : ja zapraszam na irlidium(Ang) do Gildi Polish_Pride jest nas juz 40+++ aktywnych graczy :)

A co do Turków polaczków :P to ja o tym wiem że to Turki ^^ Bo piszą """"Pls 1m"""" sam wczoraj do mnie jakiś noobek napisał :P hehe

ale napisałem mu go to GM :P ^^ i se poszedł ^^ ale luz więc jak co zapraszam :) nick macie w Sygnaturze pomoge na Taxi wbić do 85 lvla jak coś :)

Konto oddane !!

 

Opublikowano

Minecraft 1..

to nie jest reklama innych gildii tylko mojej :D może to samolubne ale jednak taki temat :P

poza tym opinie turków w silkroad psują małolaty tureckie :/ znam z 5 turków z 20-30 lat mają i normalnie się z nimi gada...

więc jeżeli o turków, Fck little Turk ^^

Opublikowano

Minecraft 1..

to nie jest reklama innych gildii tylko mojej :D może to samolubne ale jednak taki temat :P

poza tym opinie turków w silkroad psują małolaty tureckie :/ znam z 5 turków z 20-30 lat mają i normalnie się z nimi gada...

więc jeżeli o turków, Fck little Turk ^^

 

@UP

spoko (: :P ale wiesz są takie Turki żurki :D hehe ci co mają po 20-30 lat to juz rodzine mają:D zapewne i sie nie dziwie tobie ze normalnie gadasz :) z nimi :)

Konto oddane !!

 

Opublikowano

Bardzo bym prosił ludzi którzy piszą i mają zamiar pisać w temacie, o nie spamowanie nie na temat ^^

Opublikowano

@Refresh

UniqPomocnik - I nie wciskaj że nie minęło 24h ^^

 

#####

Nie minęło ;) Dostajesz nagrodę w postaci % za zbyt wczesny refresh. 24h miną o 19:22 (...)

plimos

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...