Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Dlaczego War Rock nie działa.


Grasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jak zapewne wielu z was głowi się że WR wam nie działa, i zastanawia się czy ten problem występuje tylko u mnie czy też u innych?. Jest to spowodowane awarią serwerów.. Na tą chwile wygląda to tak:

asadu.png

 

Oficjalne info z forum napisane przez Gordona:

Hey All,

 

The Game login/launch along with the marketplace is down due to technical issue. Our technical team are working on it. We will update when the servers are back. Thank you.

 

We apologize for the inconvenience cause.

Innymi słowy:

Witajcie,

 

Logowanie i uruchamianie gry wraz z MP nie działa, z powodu usterek technicznych. Nasz zespół pracuje nad tym. Będziemy was informować kiedy serwery znowu zostaną przywrócone. Dziękuje.

 

Przepraszamy za spowodowane trudności.

 

W temacie będę zamieszczał aktualne postępy.

Napisałem go by zapobiec niepotrzebnemu spamu na forum

 

Proszę nie pisać postów które odbiegają od tematu

Edytowane przez Grasu

32354141673387527780.png

Opublikowano

Gratuluje pomysłu może to pomoże w robieniu zbędnych tematów

Zbieram - !!

 

Mój Sprzęt:

 

System : Windows XP 32-bit SP 3

Karta Graficzna : Gainward GeForce GT 240 1GB

Pamięć : 2x1 GB

HDD : WD 500GB

Procesor : AMD Athlon 2x3,01 GhZ

Monitor : LG LCD 22" Flatron W2243S

Audio : Kino Domowe 5.1 :D (Nieźle Napier**la ^^)

Klawiatura + Myszka : Logitech EX 100

Opublikowano

Ja właśnie wszedłem do wr i myślę " Co za k.... znowu jest ?? " ale może to i dobrze chociaż może lagi zmniejszą ja jakiś dzień lub dwa potem znowu codzienność

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Nie działa warrock.

Wcześniej też nie działał i Dali kod Może teraz też będzie :).

A wiecie kiedy włączą serwery?

 

1.Naprawde? Oświeciłeś nas ;/

2.Wątpie

3.Skąd to możemy wiedzieć to nie my naprawiamy...

Zbieram - !!

 

Mój Sprzęt:

 

System : Windows XP 32-bit SP 3

Karta Graficzna : Gainward GeForce GT 240 1GB

Pamięć : 2x1 GB

HDD : WD 500GB

Procesor : AMD Athlon 2x3,01 GhZ

Monitor : LG LCD 22" Flatron W2243S

Audio : Kino Domowe 5.1 :D (Nieźle Napier**la ^^)

Klawiatura + Myszka : Logitech EX 100

Opublikowano (edytowane)

Warrock już działa. Stopniowo dodają kolejne serwery :

 

dddju.png

 

Troopers,

 

We are bringing up Servers one by one...

 

Please standby while All Servers are up.

 

Thank you!

 

Myślę że tłumaczenie zbędne

Edytowane przez Grasu

32354141673387527780.png

Opublikowano

wszystkie servery są już dostępne więc

 

ZAMYKAM

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...