Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jak się nie nabrać przy kupowaniu steama i jak aktywować klucz

 

1. Jak się nie nabrać i kupić działający klucz

 

Na początek dziecko próbujące (i niestety z powodzeniem) nabrać ludzi - przykładowa aukcja

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Co jest tutaj nie tak?

 

 

74356847.png

 

 

Często taka informacja jest zawarta w ciągłym tekście, dlatego warto czasem przeczytać wszystko dokładnie.

 

Poza tym sama cena wskazuje że coś tu nie tak...

 

Czasami też ludzie sprzedają konta steam, tylko że gdzieś pisze że aby grać w takie gry jak Counter Strike, trzeba wpisać CD-Key

 

Przykład aukcji z działającym kluczem

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jak widać użytkownik ma większość pozytywów

 

Możemy spokojnie kupować

 

1. Jak poprawnie aktywować klucz

 

67473993.jpg

 

1. Pobierz Steam

2. Uruchom ściągnięty plik "SteamInstall.msi"

3. Zainstaluj (nie muszę tłumaczyć jak)

4. Po zakończeniu instalacji wyskoczy nam komunikat "Steam has been successfuly instaled" i klikamy finish

5. Poczekaj na zakończenie aktualizacji

6. Utwórz nowe konto bądź zaloguj się na stare.

 

32320127.jpg

 

1. Uruchom Steam

2. Wybierz "Gry" -> "Aktywuj produkt na Steam"

3. Podążaj za instrukcjami kreatora aktywacji

4. Wpisz tam zakupiony CS-Key

5. Poczekaj, aż Steam zweryfikuje Twój klucz

 

38282639.jpg

 

Ostatnią akcją jest wybranie gier do pobrania. Nic trudnego

 

Treść poradnika przygotowałem ja. Obrazki nie są moje

Edytowane przez I Like You Dead

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Było, a poza tym nie wiem jak można dać się tak wrobić... Allegro powinno być +18, bez możliwości konta junior. Jak się coś kupuje to trzeba dokładnie wszystko przeczytać i to ze zrozumieniem. No ale przynajmniej te osoby ozukane się czegoś nauczyły :)

Opublikowano

Skoro było, to może dasz link do tego "było"? Bezsensowne nabijanie postów.

a poza tym nie wiem jak można dać się tak wrobić...

Nie każdy jest takim spryciarzem, jak Ty. hehe

g0Tef.jpg

Opublikowano

Skoro było, to może dasz link do tego "było"? Bezsensowne nabijanie postów.

 

Nie każdy jest takim spryciarzem, jak Ty. hehe

ja podałem w 1 poście :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...