Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Suncraft [24/7 Dedyk] [20 oraz 50 slotów] [2 Serwery - Survival+RPG oraz FreeBuild]] [WL OFF/ON]


Najser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

PROSZĘ O USUNIĘCIE TEMATU, SERWER PRZECHODZI KRÓTKIE RENOWACJE!

 

 

Serwer FreeBuild startuje 23 sierpnia w godzinach popołudniowych!

 

suncraft.png

 

Nazwa serwera - SunCraft [survival+RPG] @Shooters.pl

Protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI [iP] - 178.248.74.67:25588

Ilość slotów - 20

Whitelist - wyłączona

Player versus player - włączone

Moby i zwierzęta - włączone

Piekło - włączone

 

suncraft1.png

 

Serwer posiada ,,system" frakcji potocznie zwany gildiami. Obecnie na serwerze są dwie frakcje, a mianowicie Tessile oraz Vadia. Na początku zaczynacie jako normalny gracz na 100% survivalu. Jeśli chcecie dołączyć do frakcji wystarczy zapoznać się z wszystkim na naszym forum oraz napisać podanie. Nasz serwer wyróżnia się tym, że wszystko jest prowadzone przez forum. Więcej dowiecie

się już na naszej stronie lub w grze. Serwer został przeniesiony na sprawniejszy hosting, od teraz całkowity koniec z lagami!

 

 

============================================================================================

 

suncraft.png

 

Nazwa serwera - SunCraft [FreeBuild] @GameBit.pl

Protokół komunikacyjny warstwy sieciowej modelu OSI [iP] - 80.87.47.102:25565

Ilość slotów - 50

Whitelist - włączona

Player versus player - wyłączone

Zwierzęta - włączone

Moby - wyłączone

Piekło - włączone

 

suncraft1.png

 

Przed wejściem na serwer musisz zapisać się na białą listę, która została wprowadzona po to aby uniknąć griefingu ze strony nie odpowiedzialnych graczy. Na serwerze budujecie gdzie się Wam podoba, nie ma miasta tylko mały spawn. Pod żadnym pozorem nie można rozwalać czyiś budowli! Jeśli ktoś zbuduje coś konkretnego, ktoś z administracji na pewno przyzna cuboida. Więcej informacji znajdziecie na stronie serwera.

 

1-127387-560x95.png 1-143157-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

 

PROSZĘ O USUNIĘCIE TEMATU, SERWER PRZECHODZI KRÓTKIE RENOWACJE!

Edytowane przez Najser
Opublikowano

@up O tej godzinie był restart serwera, aby nie utrudniać graczom w dzień. Po restarcie zawsze jest backup i włączenie anty x-raya co było przyczyną lagów, zapraszam!

Opublikowano

Nie Polecam Admin to dzieciak każe wejść na forum bo jak nie to ban! nie polecam jeszcze raz!

Admin rozjebal jakieś miasto obok spawnu..

1316203915-U255649.gif
Opublikowano (edytowane)
Nie Polecam Admin to dzieciak każe wejść na forum bo jak nie to ban! nie polecam jeszcze raz!

Ludzie co to za oskarżenia, człowieku to jest serwer Survival. Napisałem tylko, że jeśli nie wiecie o co chodzi z tymi frakcjami to poczytajcie na forum. Nic nie było o żadnym banie.

Admin rozjebal jakieś miasto obok spawnu..

Chyba Cię burakami karmią, przecież tu nie ma miast.

Edytowane przez Najser
Opublikowano (edytowane)

@Cieplutki

Kilka rzeczy.

1. Admin nie jest dzieciakiem, co najwyżej TY nim możesz być.

2. Na forum wchodzić nie musicie, jeśli nie chcecie, ale nie płaczcie wtedy o przyjęcie do frakcji, bo to żałosne i nudne.

3. Nie ma miast, bo to surv. Ewentualnie frakcje, ale nie zostały one rozwalone przez Admina/Modów, tylko graczy (mógłbym wskazać nawet których).

 

A serwer polecam.

Edytowane przez KaRivek

Jestem pesymistycznym nerdem ;o

 

motokosygna.jpg

 

"There is nothing to be afraid of... Virtual reality will rehabilate your mind or eventually your body... You will be alright, I promise... Just concentrate... And trust the music."

 

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

 

Opublikowano

Tak to jest teren frakcji 100x100, na którym budują się główne frakcje. Ostatnio było trochę ataków na nie, lecz się budują od nowa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...